bugün

Kisisine göre değişen durum.

Belirli yaşta, ay fiziği güzel olsun, tipsiz olmasin, bir bakan bir daha baksın, kıskanılan bir ilişkim olsun diye düşünen çok.

Sonrasında, efendi olsun, ağırbaşlı olsun, birlikte de yaparız yeter ki adam olsun, fiziksel unsurlar belirli ölçüde tamamlayıcı olsun.

Nasıl erkeklerin hepsi aynı değilse, kadınları da aynı kefeye sokmamak lazım.

Ha şu da var;

Söylediğiniz türden olanların oranı yüksek. Ondan dolayı normal düşünenleri de, diğer kefeye koyuyor erkekler.

Ve ne hikmetse, kazanan ve el üstünde tutulan hep kandıran kısım.

Evet
Çok doğrudur. Kadınlar şunlara taparlar:
1-Para
2-Tip (veya fiziksel özellikler)
3-Mevkisel güç
4-Kişisel özellikler.
Yani kadınlar bunlara tapar, erkeği kullanıp atmaktır tek hedefi. Erkeklere aşık olmazlar. Bu yüzden kadınlardan uzak duruyorum.
içgüdüsel olarak güce ve paraya tapmalarından kaynaklanan durumdur.
Asik bir kadina denk gelmeyen kisi soylemidir.. Kadin sevdimi cok guzel seviyor be.. Seni bir evladi gibi yada kendi vatanini kurtaran bir superkahraman gibi.. Colun ortasindaki göl gibi seviyor.. Ama biz ya o gölu kurutuyoruz, yada hayirsiz evlat oluyoruz...

Sonra sonra onlarda bizde bozuluyoruz tabi.
doğru olabilitesi olup olmadığını değerlendiremediğim önerme.

mesela ben. seviyorum, çok seviyorum. çok fazla seviyorum.. ama aşığım diyemiyorum.. aşık gibi hissedemiyorum. sevgim çok fazla oluyor ama. aşk mı bu bilmiyorum.
Kadinlar gercekten asik olursalar bile bunu asla soylemezler.
götten uydurulan bir gerçek, gerçek aşkı biz erkeklere göre daha iyi bilip tanıdıkları için malesef bizi göt ettikleri durumdur.

hayatım boyunca dürüstlükten vazgeçmedim derken, bir yandan o kadar da şeffaf değilmişim. bakış açımı ve süreçlerin nasıl olduğunu gösteren ve gün geçtikçe ders aldığımı gördüğüm, kontrollü olmanın, severken üzmemenin ne demek olduğunu gösteren, gerçek kaynak "Kadın" oldu.

sevdiğim kadın aşkı çok iyi biliyor. bu yüzden bana göre çok kontrollü. açıklarımı, saçmalıklarımı çok iyi analiz edebiliyor.

ben bedenlere aşık olmadım, bildiğim en iyi şey bu. zekasına, heyecanına, sakinliğine, değerine aşık oldum. ama öğrenmem ve kuralını bilmem gereken tonlarca kıstas var.

bunu demekten hiç sıkılmayacağım. bir şeyi yapacaksam en iyisi olacak. yanlışta olsa. yanlışın kralı olsun.

ha,

kadınlar aşık olur.

ama bunun kim olacağına yine onlar karar verir.
kadın maşuktur. aşık olunandır. sevilendir. aşkı kadının dışında yaşayabileceğiniz tek ilah vardır. omum dışında kadında bulursun aşkı sevgiyi. kadındır candır canandır. bir kadını kendine aşık edemeyen ezik söylemi.
"Tabi lan manyak mısın?" Derecesinde geçerli olan gerçektir. Günlerce evlerden çıkmayan, aşkının arkasından gözleri şişen kadar ağlayan, sıklıkla aldatılan, "sadece seksti hayatım." Saçmalığını duymaktadır yorulanlar kadın değil.
su götürmez gerçek.
çünkü aşık olmak erkeğe yakışır, kadına yakışan ise sadece aşktır.
kadınlar, aksine psikopatça aşık olur.

yoksa kendini döven, aldatan her türlü karaktersizliği yapan adamı neden affediyorlar.
realitedir ancak istisnalar mevcuttur.
Erkek ya da kadın değildir olay aslında. Bir insan ya aşık olur ya da olmaz, bu kadar basit. Genellemeye gerek yok.
kesinlikle aşık olamazlar. sadece yüksek hoşlanma olasılığı vardır. sonrasında foya meydana çıkar.
erkeklerin ardından kızlar görüldüğünde yanlışlandığı görülecek önerme. zira ben de aşık olamıyorum, sevemiyorum ama erkeğim n'oluyor şimdi?
(bkz: sad but true)
bir kadın olarak itiraf ediyorum;
kadınlar aşık olmazlar.

bağlanırlar, hayal kurarlar, severler. ama katiyen aşık olmazlar.
herkesçe bilinen gerçektir.
kadınlar aşık olmak istemezler, çünkü mutlaka bir kere aşktan yana zarar görmüşlerdir, yani erkeklerin sayesinde ruhsuz aşık olmayan kadınlar ortaya çıkmaktadır.
mantık evliliği gibi bir deyimi icat eden insanlar için söylenmiş gerçek.
Kadınlar aşık olur gerçeği kadar normal olan bir durumdur. Ancak erkekler gibi her önüne gelene aşık sanmadıkları için kadınlar aşık olmaz diye bir söyenti çıkmıştır.
(bkz: doğru)
"sen hiç kadın oldun mu" sorusunu akla getiren cümledir.
cevap hayırsa yazılan herşey havada kalır çünkü. geriye kalan herşeyin tek cümledir açıklaması. yargısız infaz.
insanların yaşadıkları olaylara göre evet ya da hayır diyeceği durumdur.

ben az biraz evetçiler tarafındayım, çünkü yaşadığım acı tecrübeler beni bu noktaya getirdi. iki damla gözyaşı ile karşısındakinden ikinci bir şansı alan kadın, sonra hiçbir şey demeden çekip gidebiliyor mesela. o gün ağlayan ve bir süre sonra çekip giden kadın aşık mıdır şimdi? ki buna benzer birçok örnekte etrafımda cereyan etmekte.bunun yanı sıra, bazı kadınlar ilgi arsızıdır. kendileri ile ilgilenilmesi, egolarının şişirilmesi onları fazlasıyla mutlu etmekte. ve başka bir şeye gerek kalmıyor haliyle. ihtiyacı olanı alıyor, sonra hoppala paşam malkara keşan, yol veriyor.

göktanrı, erkekleri ilgi arsızı, ilgi manyağı kadınlardan korusun.
hakiki kadının aşksız yaşayamayacağı gerçeğini bilmeyen kişinin düzmece cümlesidir.