bugün

güçsüzlüklerindir... şaşırmadınız dimi?

ya ben bu kadınları anlamıyorum! sürekli beni aldattı diye ağlamak, sürekli ben boynuz yedim diye zırlamak ne kadar daha keyifli olabilir sizler için? ya yeter artık ya!! sabahlara kadar ıslak bir yatakta uyumak zorunda kalın inşallah.. duş aldıktan sonra ıslak bornozlara sarsınlar sizi inşallahhh!! (amin)

ya gidin siz de aldatın.. bu kadar mı zor yani.. bir erkeğe daha büyük bir acı nasıl verebilirsiniz başka?? biraz gücünüzü toplayın artık ya saçı tokalılar. bıkmadınız mı hala itilip kakılmaktan.. evde 1 şişe şarabın sonuna geldim, sizler için göz yaşı döküyorum, üzülüyorum hakkaten ya..!!! böyle bir taşaklı karı bulduğum zaman gidip kendi taşaklarımı ona sürtücem.. beni aldatan bir kadın arıyorum.. offf ölüp gidicem bulamadan.. offffffffff!
olmayan nedenlerdir. gayet de rahatça aldatabilmektedirler.
kadınlarda aldatır ... erkeklerde....
sevgi seks şefkat göstermediğin durumlarda eğitimsizlik ve din bilgisinin eksiklğide eklenince kadında aldatır erkekte...
(bkz: ay elalem ne der)
yok denecek kadar azdır. zira aldatırlar. bazıları beceremez, açık verir, bazıları öyle bir aldatır ki ruhun duymaz.
"seni fena uyutmuşlar".
muhtemelen çok ama çok genç bir arkadaş tarafından düşünülmüş ve sıçılmış başlık.

dur hele bi yeğenim bir iki boynuz tak bakalım sonra yorum yaparsın.
çatır çatır aldatırlar. esas güçlü yönleri budur, yani aldatmak degil, çatır çatır aldatırken etraftakilere kadınlar niye aldatmıyor diye başlık açtırmak.
(bkz: kocam beni bir erkekle aldatıyor)
(bkz: tabu)
cem yılmaz ın tespit ettiği bir paradoksa göre kadınlar zaten çok iyi aldatabildiği için "aldatamaz" olarak görülmektedir.
erkekler kiminle ilişkiye giriyor düşüncesini akla getiren başlıktır. aldatıyor tabiki de erkek zarf salar kadın okeylerse ilişki olur. kadın istemedikten sonra bi zik olmaz. nedeni ilgi gördüyse bir de ruh hali o ana denk geldiyse bitmiştir olay.
ölümüne sadakattir.
aldattığının anlaşılamamasındandır o.

kadın demeyin alayının a.ını jiletlerim.
hangi çağda yaşadığını merak ettiğim yazar beyanıdır. kendinden yola çıkarak mı yazmıştır bilinmez. lakin günümüzde bayanlar erkekleri bu konuda sollamışlardır efendim. biraz objektif olmak belkide en iyisi olacaktır. bu konu yerine kadınların aldatma sebeplerini araştırmak tam yerinde olur.
konuyu açan yazar gibi çok çirkin olması.
herkesin bileceği gibi sevgisidir.
yoksa pekte zor olmaması gibi aldatan kadın zaten çeker gider...
sevmeyen kadın aldatır sadece.
şahsen aldatmayı çelimsizlik ruhsuzluk olarak tabir ediyorum. şöyle ki siz zaten karşınızdakine sevgi, sadakat, güven veriyorsanız aldatma sizden çok uzaktadır. ancak bunları göstermeniz halinde karşınızdaki sizi hala aldatıyorsa veya böyle bir düşüncesi varsa kaçarak uzaklaşın. ondan pek hayır gelmez.kimse kimseyi boşuna aldatmaz.
çoktur.
kadın aşıktır kafasında erkeği bitirmeden diğer erkeğe gönül vermez.gönlünü vermezse dokunmaz, dokundurtmaz. dolayısıyla aldatmaz. erkek bunu ihtiyaç olarak görür ama kadın olaya duygusal bakar yapamaz.
toplumsal baskı vardır üstünde . yaptığı ortaya çıkarsa ilk önce o vurulacaktır yapamaz.
ya da eşini sevgilisini sevmiyordur ama ahlaklı biridir. gönlü kaysa da yapamaz. çünkü aynaya bakınca utanmak istemez. karakter sahibidir aldatma düşüncesi bile onu tiksindirir.
öyle bir yetiştirilmiştir ki o kültür , toplumsal baskı ruhuna işlemiştir. yapacağı varsa da dürtülerini baskılmaıştır. yapmaz. yapamaz.yaptığında kendini kirlenmiş hisseder. erkeğin elinin kiri olur.
yetinmeyi bilen kızlar aldatmaz.
en çok aldatan cinsler listesinde rahatlıkla ilk ikiye girebilecek olan kadınlar için konuşulması bile saçma olan nedenlerdir.
gerçekten aşık olmalarındandır. ama canlarını ihanetle yakarsanız aldatmanın kitabını yazarlar.
aldatmamalarının nedeni sadakattir. aldatamamaları diye birşey yoktur. sadece erkek aldatıldığını anlamıyordur.
sürekli yatma saatinde tutan bas agrısıdır.