bugün

kendi işini yapması +1 puan tabii.
inkar edemiycim.
kadın seçtiği erkekle güven içinde yaşamak ister, mağara devrinden kalan dürtüler nedeniyle. erkeğin mesleği güvene katkı yaptığı kadar dikkate alınır. meslek güvensizlik kaynağı olarak görülürse evlilik gerçekleşmeyebilir.
kadın seçtiği erkekle güven içinde yaşamak ister, mağara devrinden kalan dürtüler nedeniyle. erkeğin mesleği güvene katkı yaptığı kadar dikkate alınır. meslek güvensizlik kaynağı olarak görülürse evlilik gerçekleşmeyebilir.
öyle bir şey yok, bunu kim çıkarıyor?

eğer adam değilsen kadın mesleğine parana malına mülküne bakar. öyle ya, hatır için çiğ tavuk yenmez. senin gibi sığır ile ömrünü geçirecek (kendine geçirtecek) ise hiç olmazsa karşılığını alayım der.
paranız mesleğiniz kariyeriniz ile hatalarınız yetersizliğiniz örtülür.
evet, kadınları eleştirmek için demiyorum ama şu son 20 yılda toplumda yaşanan dejenere nedeniyle her şey daha da basitleşti.
sanki kadınlar kendini sahip olunacak mal gibi, erkekler de parasını bastırıp fiyatını karşılığını ödediği malın sahibi gibi görüyor.

bir toplantı veya arkadaş ortamında tanışan insanlar bir birine kafadan söze girişi ne iş yapıyorsun nerede oturuyorsun olmazdı.
utanmasalar cebinde kaç lira var diye soracaklar? evin var mı araban var mı falan, dur daha yeni tanıştık...
bir arkadaş ortamında tanıştığım biri 20 dakika sonra sonra sanki bankacı da bana kredi verecek gibi işimi evimi arabamı maaşımı sormaz mı?
özel bir şirket diyorum ayrıntı istiyor, biraz okuduk işte, yeteri kadar diyorum adam diploma mezuniyet derecemi bitirme tezleri staj master soracak.
eşlerimiz de yanımızda, dayanamadım "ne o yoksa benimle evlenmeyi mi düşünüyorsun? ortamı evlenme programına çevirdin ama hiç şansın yok. henüz ülkemizde eşcinsel evliliklere izin verilmiyor" dedim.
düşünsenize...
böyle davranan bir erkek ve ortak arkadaş ortam gereği tanıştık.
kadınlara bu konuda kızamıyorum.
yanlış bir sonuç.

yüzde 95 i değil, yüzde 100 ü bakıyor mesleğe, statüye, paraya.
evet. erkeklerin muhabbet full para yapma uzerineyken kadinlarin muhabbet full para yapan uzerine.
Güvenemiyorum, her şey çıkabilir.
ekşi sözlükte ki başlıkları buraya kopyalamayın.

mesleğe değil paraya bakıyorlar.

sosyal statü önemli.

ayrıca doktor, avukat, mühendis ve öğretmenlik gibi ele başı meslekler artı prestij kazandırdığı için pozitif bakabilirler.
Mantıklı bir gerçek.
kızların sorduğu soru galerici misin müteahhit mi ?

yok ben döşemeciyim diyorum engelliyorlar.

buarada iş adamı, armatör olsam sana mı bakarım kezo ruslar, ukraynalı kızlar varken diyemiyorum ayıp olmasın diye.
ilk bakışta mesleğe bakıyorlar zannedersiniz, Kadınlar; kolay evirip çevirebileceği erkekleri yada onlara bu düşünceleri gerçekleştiremeyeceklerini hissettirerek meydan okuyanları seçerler. Şefkat ve romantizm kadının elinde yoğrulan erkeğin; mutlu günlere gittiğini düşünürken koşullu yönlendirmeye uğramış davranış şekildir .
Her mesleğin kendine göre kadını vardır kimi döşemeciye bakar kimi tüpçüye.. yazarımızın baktığı afeti de galerici mütahit götürür. Neden mi ya tipin yoktur ya paran.
Göte memeye bakmaktan hayatın gerçeklerini göremeyen erkek tespiti.

Lan nasıl Bi şey söyledim ben az önce.
Göte memeye bakmaktan hayatın gerçeklerini göremeyen erkek tespiti.

Lan nasıl Bi şey söyledim ben az önce.
Ben de olsam bakarım. Sadaka isteyen Kızılaya gitsin. Bak sinirlendim vermiycem.
ben bakmıyom . ev kızı da olabilir. evinin kadının çocuklarının anası olsun . ama isterse de çalışabilir. o değil de şu başlığı bile kendi çıkarlarıma uyarladım aq.
ekşi başlığı çalmaktan vazgeçin amk.
Evet o zaman mesleğimizi yazalım.

Karton toplama geri dönüşüm işleri.
Ya neye bakacaklardı? Diye sorgulatan durum.
Siz bir kızın:
Kalçasına, bacaklarına, kilosuna kısacası vücuduna bakmıyor musunuz?
Çıtı pıtı bir hatunla sevişmek çok zevkli değil mi?
Eeee bunun bir bedeli olacak tabi ki!
Bir pilotun, doktorun altına yatma ihtimali varken, neden asgari ücrete 3 vardiya çalışan bir ameleyi seçsin ki kız?
Bos herifler ve onlari coban gibi süren sinsi olduğunu düşünen salak kadınların olduğu başlık. Uludağ'i neden bıraktığımı hatırlattı.

Evet kadınlar erkeğin isine bakiyorsa siddet uygulayan erkeğe sesini cikartmayacak, hayvan gibi davranan erkege sesini cikartmayacak, duygularını isteklerini dusunmeden catir catir siken erkeğe sesini cikartmayacak, limitler getiren hayatini dar eden erkeğe sesini cikartmayacak, aile siddetine magruz kaldığında sesini cikartmayacak, susacak sesini cikartmayacak.

Evet kadinlar bu durumu bildiği halde bakmaya devam ediyor nafakaya güveniyor. Bunu hepimiz biliyoruz samimi degiller üzgünüm.

Ayağınızı denk alin uzak durun bunlardan hayatinizi mahvetmesinler. Kadinlara mesleginizden bahsetmeyin hatta ve hatta baska meslek ile ilgilendiginizi soyleyin saklayin ciddilesince guvenmeye baslayinca aciklarsiniz.
haklılar kesinlikle..
güncel Önemli Başlıklar