bugün

Kim ne derse desin tırnak kenarlarındaki ojelerin kalkması. O an karşımdaki istediği kadar güzel olsun cok itici geliyor. Arkadaş ya oje sürme ya da adam gibi sür.
sigara kullanması, batak oynaması, okeye 4.olması, oralet içmesi olarak özetlenebilir.
edit: eksi oy kullananlar için yukarıdaki özelliklerin çekici geldiğini bilmiyordum. *
yere tükürmesi.
baş parmağına yüzük takması. kıroluğun bu kadarı.
f kuvveti .
yok sigara kullanması, yok kollarında tüyler olması, yok ojesinin dökülmesi, yok bilmem ne. önceden yoktu lan böyle şeyler. belki hala daha yok, yalnızca sözlükte var. ya da belki de önceden de vardı ama ben farkında değildim. bilmiyorum. bildiğim tek bir şey var, o da sizin "şöyle olursan iticisin, böyle olursan iğrençsin" tarzı ergen tavırlarınızın her şeyden çok daha itici olduğu. kızmak değil de daha çok acımak benimkisi. bir insanı tüm kusurlarıyla sevemeyecek oluşunuza acıyorum.
erkek gibi argo kelimeler savurması sağa sola.
Erkek yazarların, bilimum filmden ve reklamdan ne derece etkilendiğini gösteren detaylardır.
kocaman poposuna tayt geçirmiş olması,kısacık bacakları olmasına rağmen baldırına kadar çizme giymesi, çantayı koluna takıp dilenci gibi eli havada gezmesi.

edit:neden kötülüyorsunuz ya çok mu hoş yakışmıyorsa giyme.
fok balığı gibi konuşması.
Saçların pislikten yağlanmış zamanında bile siyah göz kalemi çekmeleri. Bir kız olarak ben bile bu vasat görünüme tahammül edemiyorum.
geğirmesi.*
tüylü olması.
Çoğu Erkek sözlük yazarlarının kendilerini tarif ettiği başlık.
regl olduklarını cümle aleme duyurmaları.
sigara iÇmesi ya da yere tükürmesi. tamam erkek yapsa da hanzoluk hanzoluktur da kız yaptımı daha itici oluyo be hacı.
ağzı kokması dır, öyle kızlar vardır ki, bakımsız ve ağzı tuvalet çukuru gibi kokar, pislikler...
Nefeslerinin kokmaları. Abi dindi greyfurt bile olsa nefesi koktu mu buzdolabından farksız olurum.
küfür etmesi+ sigara içmesi, içmeyin abi, siz bari içmeyin.

edit: sigara içen kızlar eksilemiş gene, neyse hala sözümün arkasındayım.
birlikte alışveriş yaptıktan sonra kasayı transit geçip poşet açma misyonunu üstlenmesi.
çok fazla yapışması. beni bırakma ayaklarına girmesi. burdan bayanlara duyurulur. yapışkan olmayın, erkeğinize sorumluluğunuzu yüklemeyin evlenmeden. ben ve çoğu erkek bundan nefret eder.
sakız ciğnemesi, kötü kokması, yağlı saçları.
rimel denen garabeti kullanmaları. ne lan öyle altı aydır yüzünü yıkamamış gibi.
kendilerini her ortamda aşırı önemsemeleri.
küfür etmesi, aşırı makyaj yapması ve kendini beğenmesi, tripli olması, özenti olması başlıca sebeblerdir.
güncel Önemli Başlıklar