bugün

samimiyet, şefkat ve sadakat.
bir paraya bir yarrağa olur. olay bu.
kesinlikle samimiyet.
aşık olacağı yoksa hayatta olmaz zaten. ilginç bi durum kadından kadına da değişir ama büyük bir kesim kendisini sevmeyen ona kötü davranama koşar.
bu soruya bi zahmet izin verseniz de sadece kadınlar yanıt verse, dünyanın sonu gelmez sayın erkek yazarlar.
Olmazlar.
dış görünüşe, coolluğa vb. şeylere. birçok kız böyle seviyor maalesef. diğer kızları bilemem ama ben öyle olan kız çok görmedim. gördüklerimin de çoğunun sevgilisi vardı. şansıma tüküreyim.
Belli olmaz. Kişiden kişiye değişir bazısı paraya bazısı da..
Tip varsa tip para varsa para bunlar yoksa yalana asik olurlar bol bol yalan söyleyin gitsin.
kadın isterse dizisinde hülya avşar'ın oynadığı karakter şöyle söylüyordu:
Kadınlar sevdiği erkeği güzel görür, erkeklerse hep güzel kadınlara aşık olur.
yalana aşık olur arkadaş öğrenemediniz mi bunu hala? yalan söyleme kabiliyetiniz ne kadar yüksekse o kadar çok aşık olurlar hatta.
Nasıl ki her erkek aynı tip kadına aşık olmuyorsa kadınlar da aynı tip erkeğe aşık olmaz. Yani bu kişisel zevk anlayışına hitap etmektedir.

Fakat ben kendimden örnek vereyim. Ben her şeyden önemlisi diğer insanlara davranışını değerlendiririm. Daha sonra beni o insanlar arasında koyduğu konuma bakarım. Kişisel sınırlarımı aşmadan beni sahiplenmesini isterim. Birlik içinde olalım isterim. Kısacası benim için davranış çok önemlidir.

Maddi güç, fiziksel durum, eğitim gibi kavramlar değiştirebilir, geliştirilebilir. Birlikte aşkla bağlı olduktan sonra gerisinin önemi yoktur. Eksik varsa beraber tamamlanır.
Altındaki arabaya, giydiğin marka eşyalara , takıldığın mekanlara , biraz tipinde müsaitse kadın için bulunmaz nimet ve kaçırılmaması gereken fırsatsındır.
Altı dolu olan özgüvene.
Başka kadınların da aşık olabilecekleri erkeklere.
bu sorunsalı sonuçlandıracak beyin ve hayal gücünün sadece kadınlarda olduğu gerçeği kabul edilmelidir.
para kariyer.
bazen aşk kelimesinin anlamını bile bilmeyen, vicdan ve merhamet duygularından yoksun birine aşık olurlar. bazen bir yalana aşık olurlar...ve bu aşk, ardı ardına kazıklar yiyip, pişmanlık zilleri tepelerinde çalıp da bir gün artık aşık olmadıklarını fark edinceye kadar sürer.
Karşı cinse. Yani, umarım.
Ben bir insanın ciddi ciddi ses tonuna aşık olmuştum lan.
Bence kendini idare eden ve maskara olmayan erkeklere diye düşünüyorum.
Hayatını garanti altına alacak yağlı kapıya.
Bir sıcak bakış, bir gülüş, adını onun ağzından duymak.
Hiçbir seye.
Çünkü onlar böyle bir delikanlıdır. Asık olmaz, evlenmez, kendi parasını Kazanır. Siz kim köpek de size aşık olacak?
Değil mi yani?

Bu açıklamayı yapmayan kezoları ciddiye almayın. Çünkü başka başlıklarda da buna zıt minvalde entry sıçıyorlar, temizlemek bize kalıyor.
Kadına göre, hayata bakıș açısına göre değișir. Kimi Pula parayla kimi karakter bakar.