bugün

Öncelikle sürekli zengin koca bulayım bütün gün götümü büyüteyim düşüncesi ile yaklaşanlar artık deşifre oluyor.
Erkekler artık uyanıyor, aşk sevgi ve tutku, bunları paraların ölçüleri ile olduğunu anlıyorlar.
Kendini dünyadan koparmış ve bilginin peşinde koşan kadınlar ise, zengin koca hayali ile yanıp tutuşan kızlardan önde olacaklar.
kadınlar değersizleşmedi sevmek değersizleşti,değersizleştik.
değersizleşmek ??. şu ülkede kadından değerli bişe yok amk altın gözüyle bakılıyor. tapılıyor. cebinde 0 parayla yıllar geçirebilir akıllı bi kadın su ülkede. peh.. değersizleştiymiş.
Kadınları değersizleştirebilecek yegane şey kadınlardır.

Kimi kendini cinsel obje gibi gösterip yapar bunu, kimi yanlış kişiyi severek. Yada yanlış severek.

Tam tanımadan, karşısındakinin kırmızı çizgilere basarak kendilerini mahvettiklerinde aslında erkekler tarafından değil, kendileri tarafından değersizleştirilirler.
kadınlar değersizleşmedi abiler, siz değersizleştiriyorsunuz.

bugün hırbo nun biri cash rules everything around me diye kendine motto belirlemiş. hırboya değinmeyeceğim. neyse ya.

kadınların da erkeklerin de.
Bu kuruntuya nerden kapıldınız?
olm şu an için gerçekten değerli sayılabilen bir şey söyler misin? dünyada gerçekten değeri kalan manevi bir şey?
Toplum olarak degersizlestik herkes kendini özel zannediyo AMK...
internetin yaygınlaşmasıyla kadına erişim kolaylaştı ve bollaştı , bollaşan herşey gibi kadınında değeri düştü.
Öncelikle başlığı açan yazarımıza çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Uzun zaman sonra doğru bir şekilde ifade edilmiş başlık bulmak gerçekten muhteşem hissettirdi. Konuya dönecek olursak. Kadınlar değersizleşmedi. Her zaman böyleydiler. Asıl olan erkeklerin değersizleşmesi. Şöyleki dünya üzerinde hiçbir insan birbiri için yaratılmaz. insanlar sorunlarını çözdükçe anlaştıkça birbirine uygun olurlar. Gelgelelim günümüz ilişkilerindeki erkek nesli artık eskiler gibi değil. Misal benim dedemi göz önüne alırsak. (bkz: babamı değil) bana her zaman kendi kurallarım omasını söylerdi. Kendiside öyle yaşamış. 55 yıl evli kalmış. Fakat günümüz erkekleri kaya gibi sağlam olmaktan çok jöle gibi akışkan bir vaziyette oldukları için kadınlar değersiz gözüküyor gözlerine. Halbuki erkek sapasağlam dursa kadın doğası gereği ona uyar. Böyle yaratılmıştır kadın fedakarlık yapar. Ama hop böyle hop şöyle tutarsız davranışlar yaparsanız sonuç kaçınılmaz hüsran olur demektir. Unutmayın kadınlar aslında mantıklı canlılardır.
(bkz: nasıl mantıklı olunur)
eskideki kadınlar tam bir kadın sıfatını taşıyordu. mesela annelerimize bakalım bir de yeni nesil kızlara bakalım. daha ütü yapmayı ve yumurta kırmayı bile bilmiyorlar. işleri güçleri kevaşelik yapıp erkeklerine altına yatmak.
Değersizleşmek değidir o. Değerini bilmemektir. Erkekler kadınları hor gördükçe, mutfak robotundan ibaret gördükçe, kadınları akılları için değil de güzellikleri için yüceltip sonra kullanıp attıkça değersizleşti. Kadınları yargılayıp, onları kalıba sokmaya çalışan sizler değil misiniz? Kadın kendini geri çekince kezo ileri gidince kevaşe oluyor. Peki siz şerefsizler, nesiniz? Kadının değerini bilmediniz, bilmiyorsunuz sonra gene gelip suçu kadına atıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..
Kim karar veriyor değere siz mi hahahaha. Kıçımla gülerim bu başlığa. Kadınlar gayet değerliydi, hala da aynı değerde. Sadece erkekler manipüle edemiyor artık. Kedi ciğer mantığı...
Şahsen, ben, kendim çok değerliyimdir.

Değerimi birine ölçtürmeyi hiç düşünmedim. Gerek yok çünkü. Cinsiyet fark etmeksizin, herkes değerini kendi biçer.

Değer ölçerlere, sanmıyorum ama, başarılar.
Değersiz değiliz.
Siz kadınlığı yumurta kırıp ütü yapmakla ölçülendirmeye çalıştığınız için bunları yapmayı tercih etmeyen kadınları değersiz görme eğilimindesiniz sadece.
Bundan yıllar yıllar önce sinmek zorunda kalan kadının kızı şimdi ayağa kalktığı için annene benzemiyorsun diyerek onu da sindirmeye çalışıyorsunuz.
Kadın kısmı diye sınırladığınız 'kısmın' sınırları yok artık.
Kalkar ütünü yapar yumurtanı sen kırarsın. Bunu senin için birilerinin yapmasına ihtiyaç duyuyorsan asıl senin değerin yoktur.
Hassiktir oradan.

T: değersiz değiliz.
(bkz: instagram). Popo ve meme görmekten artık mide bulantısı oluştu.

Kadınların arasındaki bu rekabette teşhirin sonu yok.

Yaşlanınca da melek oluyorlar ben de buna tav oluyorum.

'kasnak yuvarlandı elek oldu, eski o.ospular Melek oldu' - anonim.
şu boktan Türk dizilerini izlemek anlamaya yetiyor.