bugün

(bkz: kadınların aldatma sebepleri)
para için aldatır,
aşk için aldatır,
ilgi için aldatır,
merak eder aldatır,
sever aldatır,
sapıktır aldatır,
alışkanlıktır aldatır,
ayran gönüllüdür aldatır,
sıkılır aldatır.

en kötüsü
para için aldatır.

tür ve türevleri olduğu gibi, keşke hiç olmasa dedirten hadisedir.
soru başlığa cevap entry girdiği için.

(bkz: burayı komple gammazlıyorum gençler) * * *

erkekler gibi pek çok sebepleri yoktur. doğruda bulunmaz yapılan ama erkeğin yetersiz kalmasından kaynaklanan bir durum yada erkeğin fazlasıyla boğmasından.

Canı ister aldatır.
Kocası erken boşalıyordur aldatır.
Intikam almak ister aldatır.
Heyecan ister aldatır.
Bir an boş bulunur aldatır.
Aldatır da aldatır.
Aldatır ama buralarda cok masum ya da sadık izlenimi verir o ayrı.

(bkz: kadınların iç dünyası)
iyi sikmediğin içindir.
kadinlar aldatmaz, kahpeler aldatir.
aforizmalara yazsaydim keske amk.
kadın ne olursa olsun aldatmamalıdır. bir bahane arkasına sığınmak oldukça saçmadır.
kadının aldatması yaşadıklarıyla bağdaştırılmaz kesinlikle karakter meselesidir.
erkek veya kadın bir nedenden dolayı aldatmaz. kesinlikle kişilik meselesidir. kadınlar çoğunlukla çok ilgi gördüğünde kendini bir halt sanar.
bugüne kadar aldatan kadın görmediğim için ilginç gelen sorudur!.

oha şu anda kendi kendimi aldattım.

bu erkeklere hiç güven olmuyor.
aslında onlar aldatmaz.ya intikam alıyordur ya da lavuğun biri masum duyguları ile oynamıştır..

ama o vucuda yasak olan mal değmeye görsün.daha da bırakamaz. bıraktım diyen beri gelsin.yoktur böyle bir durum..

orospu tövbesi denmiştir adına..tutmaz. onun için kızlar dikkat edin. hırsızlık bir ekmeynen orospuluk bi öpmeynen başlarmış derler atalarımız.
kadınların da aldatabileceğini kanıksayan sözlük adına mutlu oldum bu başlıkla.
bu dediğim de yanlış anlasılmasın. erkeğin elinin kiri, kadının namussuzluğu olarak görmemeye başlamak güzel, bu iyi.
ha aldatmaya gelince erkeklerde olduğu gibi kadınlar da zayıflıktan, bağımlılıktan, özgüvenden sıyrılıp hayvani arzulara yönelen egolarından aldatırlar. bu kadar sebep aramak doğru mu onu da bilemiyorum şimdi. belki de tamamen karakterde sadakat sakattır.
kadın erkekten daha masum, erkek kadından daha haklı da değil. aynı bok, aynı lacivert.
genelde böyle böylesi soruya bir kadının verebileceği yegane tepki; "kırılmıştır, incinmiştir, evliliğinde/ilişkisinde mutlu değildir" tarzı süslü klişe cümleler olacaktır. "erkeği ona değer vermeyi bırakmıştır, çok ağlatılmıştır" falan diye de devam edilir.

bırakın bu işleri, allah aşkına bırakın. abicim, erkek neden aldatırsa, kadın da o nedenle aldatır.

haz için.

erkek nasıl hormonal baskı altındaysa ve partnerinden sıkılabiliyorsa, bu da aynıdır. aynı erkekle sevişmekten bıktığı için. farklılık için, yasak olanın cazibesine kapıldığı için.

artık aldatılan erkekler hatayı kendinde aramayı, aldatan kadınlar da davranışını bu tarz klişelerle meşrulaştırmayı bi kenara bıraksın.
nedeni belli. zevk.
erkek neden aldatirsa o yüzden. asil soru, bazi kültürlerde kadinin aldatiyor olmasi neden linç sebebidir, olmalidir.
Sevmiyordur. Cidden duygu beslemiyorsa aldatır. Yok cinsel ihtiyac, yok sarhostum falan yalandır bunun için. Aldatmışss sevmiyordur bu kadar net.
erkek neden aldatıyorsa o yüzdendir. yani bi sebep bulamazsınız, bi mantıklı açıklaması olamaz. erkeğinkinin olmadığı gibi.
Kadınların aldatmasındaki temel sorun erkektir koçerolar.
Erkeğin aldatması daha çok amelsizlik ve uçkuruna sahip olamaması gibi ilkel dürtülerdir.

Bir kadında erkekten kaynaklanmayan bir aldatma eylemi vuku buluyorsa, bu kadına histerik kaşar fahişe demek ayıp değil bilakis doğrudur.
intikam için.
Ar damarları çatladığı için.
Erkeginkinden farklidir. Kadin sadece asik olursa aldatir. Erkekler gibi zevk icin degil yani. Ilgisiz kalmistir sevgisiz kalmistir aldatir mesela. Kadinlar sonrasini dusunur. Erkekler gibi ani yasamaz. Yakalandigim zaman beni terketsin i goze almistir mesela.
Sevildiğini hissetmeyen kadın aldatabilir.
Erkekler adam olsa, kadınlar aldatmak için fırsat bulamazlar.

Hz. Peygamber (sas) şöyle der; " siz iffetli olun ki, hanımlarınız da iffetli olsunlar "