bugün

kadınlarla orkidin ne alakası mı var?
mantıklı bir reklamdır. hani kadın voleybol takımı oradan bir bağlantı kurarsın. üstüne orkid sponsor falan..

çocuğun nickine bakarsak trabzonlu ama ailesi hiç balık yedirmemiş.
Asıl orkidle prezervatifin ne alakası var???
karşılığı olmaksızın sponsor olunmuyor.
insan denen canlının yaşamını devam ettirebilmesi ve kadının sağlığı (sağlık derken basit bir sağlık konusu değil, doğumu çocuk sahibi olmayı bırakın da hayati önem taşıyan bir durum) menstrüanosyondan girip beğenmediğiniz orkid (kadın pedi) dediğiniz şeyin kadınlar için ne demek olduğunu bilseydiniz böyle saçmalamazdınız.

arunachalam muruganantham denen adamı bilir misiniz?
ted talks konuşması harikadır...

https://www.ted.com/talks...in_revolution?language=tr

ama ne olduğunu daha geniş olarak şuradan öğrenin.

https://onedio.com/haber/...ysclid=lm8v90iyt202645384

filmi bile yapılmıştır, izlemenizi tavsiye ederim.

https://www.imdb.com/vide...8518&ref_=tt_pr_ov_vi

21. yy da ülkemiz içinde bulunduğu ekonomik sosyal gerileme yozlaşmayla hindistan seviyesine hızla gidiyoruz. orkid dediğiniz şeyin (marka olarak algılamayın, nicelik değil de nitelik açısından) ne olduğunu bilerek tartışmaya dahil olun.
bu konuda yapılan tartışmalara bakınca... son 20 yılda yaşanan yozlaşma gerileme korkunç seviyede.
gerçekten ekonomik ve sosyal/kültürel açıdan geldiğimiz nokta; içimizden bir padman çıkarmak lazım. bu kadar toplum geri gidemez.
toplumun iyice bu konularda yobazlaşması ve sağlık/hijyen içeren bir konuyu tabulaştırmasını geçtim; 2021 yılında metro marketten günlük ve gece olarak aldığım 2 ekonomik pakete kasiyerin dudağında hain gülüş-tebessümü görerek 24 lira verdiğim ürüne 2023 de 114 lira (bu sırada migros da orkid ürünlerinde/çeşitlerinde indirim var) veriyorum.
Bastrılmış cinselliği nedeniyle ucu cinselliğe dokunmayan bir başlık açamayan yazar şeysi.
Orkid reklamı çok mantıklı ama ben neden kozmetik markaları reklam vermiyor, takı markaları neden reklam vermiyor onu anlamıyorum. Öyle maç sonuna kadar akmayan makyaj, kopmayan takılar valla mükemmel ya.
prezervatif reklamı yapsalardı da millet iyice kudursaydı keşke !..
--spoiler--
çocuğun nickine bakarsak trabzonlu ama ailesi hiç balık yedirmemiş.
--spoiler--
hamsinin beyne bir faydasının olmadığı yıllar önce kanıtlandı !
Kadınlar her ay kanar. Bazen de bir öküze.
Ama kanarlar. Bunu niye dert ediyorsunuz anlamıyorum. Çocuk olması için doğa böyle bir düzen kurmuş. siz asıl pipi kesim merasiminizi dert edin. Neymiş, erkek oluyormuş. Yersen.
sırf onlara destek olmak adına her gün 1 orkid alıyorum.
Kadın voleybol takımı ve orkid reklamı.. Gayet mantıklı. Hani esneklik ve rahatlık diye bir şey var ya ondan işte alık herif. Ayrıca sponsorluğu da unutmamak gerekir.
canım kardeşim senin de zikin taşşağın kanasa çaresini tüm billboardlara yapıştırırsın amk.

allah kadınları belli bir yaş aralığında ayda bir kere kanamak üzere yaratmış arkadaş, yaradılışın tabiatında olan, kontrol de edilemeyen biyolojik bir mevzu bu, cinsellikle de alakası yok sikişse de kanayacak sikişmese de (gebelik hariç, ya da başka şartlar varsa, ne bileyim amk erkeğim ben) neyin tatavası yapılıyor?