bugün

görsel
istanbul'un ulaşım sorununu bir türlü düzeltememiş, utanmadan ortalarda gezinen adam. Sorsam metrobüste balık istif giderken söver ama gider oyunu buna verir!
memlekete itelediği kazık* yine sıçtıktan hemen sonra olayın dumanı tüterken yaptığı açıklama cnn türk'te yayınlanırken alt tarafta özet olarak "hazırlıklar tamdı, kar erken geldi" gibisinden bir ibare gördüm. hani üstüne bir şey demek zinhar ziyan olur, melih gökçek'le bunu koli bandıyla demet yapıp dünyanın 38 kilometre yukarısından aşağıya bırakacaksın. eyyorlamam bu kadar. allah'ın muhallebicisi...
belediye başkanlığı siyasi kişiliği tartışılır o bir yana da ben bu adamın bir demecini hala unutamıyorum. şu domuz gribinin en revaçta olduğu dönemde "ben zaten iç çamaşırı giymiyorum." gibi bir açıklaması olmuştu. kadir bey siz ne yaptınız yahu? bu nasıl bir açıklamaysa dört sene oldu hala aklımdan çıkmıyor, kadir topbaş deyince ne saray muhallebisi geliyor aklıma ne de ibb.
kaynak: http://www.cnnturk.com/20...yorum/550708.0/index.html
fermuara çokça sıkıştıracak belediye başkanımızdır. kendine yazık etmektedir.
gerçekten başarılıdır, yiğidi öldür hakkını yeme..

http://www.ensonhaber.com...-cozumdur-2013-01-28.html
yolcudur topbaş bağlasan durmaz bence bu seçimde.
istanbul master planını 1000 kez revize eden bir belediye meclisinin başında bulunan belediye başkanıdır. Bazı başarılı projeleri olmakla beraber, istanbul'un tarihi silüetini bozan belediye başkanı olarak tarihe geçecektir. Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan'ın düşüncelerinin bir uygulayıcısıdır sadece. Zira üçüncü köprünün yerinden kendisinin uzun süre haberi olmamıştır. Herhalde elindeki plana bakıp "acaba nereye karar verecekler" diye geceler boyu düşünmüştür.
topçu kışlası konusunda ben yalan söyledim milyonları kandırdım diyecek yüreği olmadığından, hastayım diyip açıklama yapmayarak ilkokul çocuğu ayaklarına yatan kişi.
birazdan basın toplantısı düzenleyecekmiş. bakalım bu direnişe ortak olanlar ve bizler hangi örgüte dahil olacağız...
boğaza yapılacak 3. köprünün temel atma töreninde gözükmeyen belediye başkanı, büyükşehir belediye başkanı. butona başbakan, tbmm başkanı, cumhurbaşkanı, onların avratları bastı ama kadir topbaş yoktu.

neyse, birazdan basın açıklaması yapacakmış. bakalım ne yumurtlayacak.
an itibariyle avm yapmıyoruz diyerek kıvırmaya başlamıştır. göt tutuştu.
an itibarıyla satın aldıkları sözde uzmanların ardına saklanıp yalanları ardarda sıralıyor.

müslümana yalan haram değil miydi?
istanbul u kaybetmiştir. zaten kıl payı aldıkları istanbul u bir daha alamamak üzere kaybettiler. geçmiş olsun.
" istanbul şu anda benim küçüklüğümde olduğundan daha yeşil" diyen belediye başkanı. merak ediyorum acaba gerçekten istanbul'da mı büyüdü yoksa istanbul'a yalnızca siyah beyaz televizyondan mı baktı. resmen polyannacılık oynuyor. öğrenmesi gereken bir şey var o büyüdükçe kirlendi dünya

görsel
şu gün seçim olsa %20 zor alır..
ntv de yan çiziyor. avm değil filan diyor! afferim topbaş!
ancak bu kadar olur insanların yüzene bakarak yalan söylemek, avm değil yol yapıyorlarmış oldu amk.

tayyip sıçtı sen sıvamaya çalışıyorsun tamam anladıkta sen ondan daha beter sıçtın.
bakalım yerler mi diye yalan söylemeye çalışırken beceremeyen başkan. yemiyoruz kadir bey.
Düşüncelerini şöyle aktarmıştır ; (bkz: http://www.ntvmsnbc.com/id/25446632)
halk düşmanı. patron.
başbakan avm veya müze henüz belli değil derken belediye başkanı yol yapacağız diyor. başka bir şey demeye gerek var mı?
"gezi parkındaki olaylardan ders çıkardık, sökülen ağaçları yeniden dikeceğiz hatta ağaç sayısını arttıracağız." diyen belediye başkanı.*
akp'den ayrılarak bağımsız adaylığını koyarsa daha çok oy alacağını düşündüğüm belediye başkanı.
aciz insan.

şu olaylar senin ne kadar aciz olduğunu gösterdi bize sayın topbaş.