bugün

Süzme katıksız safkan bir orçu dur kendisi bunu ciddiyetle dinleyenin aklından şüphe ederim.
Hani bir söz var içinin kötülüğü yüzüne vurmuş diye.allah affetsin bu adamda da bence durum bu,yüzü çok sinsi ve kinli duruyor.
Dikmiş mi nalları?
atatürk'ün öbür tarafta merakla beklediği püsküllü. gidince verecek odunu. o sebeple bu dondurmacı arkadaş ölmek istemiyor.
deve sidiğinin kafa yaptığının en büyük kanıtıdır.
Bu adam her gece bir yetmişlik devirmiyorsa ben bi şey bilmiyorum. Seste ki o çatallanma cildin durumu gözleri tam bir alkolik görüntüsü çiziyor. Bakınız akşamcı demiyorum düpedüz ayyaş profilinde. *
Bir ayağı çukurdadır.
ne yazık ki lagım farelerinin beklentilerini haklı çıkaracak gibi duran zatı muhteremdir..

küfür etmedigi sadece eleştirdigi halde görüyorsunzu degil mi kuduz köpekler gibi nasıl saldırıyorlar, hata yapıyorsa yalan söylüyorsa buyrun belgeleriyle konuşun..

hani onu geçiyorum, yahu atatürke laf ediyor öte tarafta bunun nasıl hesabını vereceksin diyen beyinsizler var yav.

ulan salak hangi dinin öte tarafına inanıyorsun, atatürke laf edince degil etmeyince hesap vereceksin, islama göre tabi, ha başka bir şeye inanıyorsan o ayrı mesele..
ulan sylvester stallone bile öldü bu hala duruyor ve nefes alıyor amk dünyasında.
reyizin hastanede yatağında ziyarette bulunup acil şifa dilediği şey. ikizi bahçeli ne der bilemem.susar sanırım.
Bunu var eden onu izleyen sizlersiniz. izlemeyin la.
görsel
fatih sultan,kanuni,abdülhamit kalkın büyüğünüz geliyor.
şaka lan şaka.
muhammed özlemiştir ama takılırlar orada
oğlum ölüyon hala kafada fes amk.

görsel
kurtuluş savaşındaki galibiyeti hazmedemeyen bi heriftir, aynı zamanda recebin de kankasıdır.
Bu herifi savunan net ecdadsız sütü bozuktur. Buyrun; mehmet alif ersoy a pezevenk dediğini gösterir bilirkişi raporu;

görsel
görsel
Bu geberirse hastanede ziyaret edenler cenazesine de katilir.
bu yaratık geberse onu bu ülkenin topraği kabul etmez gidin yunanistana gömün leşini. malum kendisi yunan milliyetçisi bir arap artığı.
Su adama kusulan kini hangi teror orgutune vatan hainine kustunuz?

Darbe oldugun saksakladiginizi ne zaman unuttunuz?

Her zaman batilasalim, avrupali olalim dediniz, modern, utanmaz olalaim dediniz bu adam 'keske yunan galip gelseydi' derken mi gotunuzu tavana vurdunuz.

Bakin beyler o cumlenin ne manada kullanıldığını anlatarak skze vakit harcamayacagim.

Lakin sunu bilin ki vizyonunuz her zaman dusuk oldu, cekemediniz, dis geciremediginizi karaladiniz, bazisini asip bazisina darbe yaptiniz..

Seversiniz sevmezsiniz. Gram ilgilenmem lakin ne konustugunuzu bence bilin, yine de siz bilirsiniz.
Türk düşmanı Maraş dondurmacısı tipli yaratık ve müridleri iğrençsiniz bilin istedim ama yine de siz bilirsiniz.
Bunun gibilere itimat edildikçe bati karsısında her türlü ezilmeye devam edeceğiz. Atatürk çıkıp onlarla nasil baş edebileceğimizi nasil kaliteli bir millet olabileceğimizi anlatmıştı millete.lakin bu zirtolar çıkıp yine dini kullanip kara cahil biraktiklari milleti zehirliyorlar.yarin bir gün yine girecekler vatana şu zirtolara itimat eden yobazlar sayesinde yanarim ona yanarim.
orospu çocuklarına bakarız kime saldırıyorlar acaba diye .

bizde böylece dostumuzu tanımış oluruz .

allah kadir hocama uzun ömürler versin düşmanlarını ise her zaman ki gibi kahru perişan eylesin . amin
tam bir vatan haini bilmem neyin çocuğu.. ve kendisi gibilerin onu çok sevdiği adam.
Put kırıcı ama yine de sevmem kendisini.
Ölünce arkasindan soylenecek söz sudur: gömün gitsin amk.