bugün

Mi6 ile ilişkisi olduğu kanıtlanmıştır. O yüzden ingiltere'ye sığınmıştır. Her dinci vatan haini gibi gavur diye sövdükleri Avrupa ülkelerine kaçmıştır. Dincinin ümmetçiliği, vatanseverlerden küsküyü yiyene kadardır.
Her köpek Sokakta havlar havlar, sonrada sahibinin yanına geri döner.
Ben olsam şeriatla yönetilen bir ülkeye sığınırdım...
gizli müslüman şekspirle buluşup gizli planlar yapmak için.

https://www.youtube.com/w...beSayfas%C4%B1d%C4%B1r%21..
Anası babası tam belli olmadığı için üvey babasına sığınmıştır...
Yok vatandaşlıktan çıkarılınca ingilizler bunun insan hakkı ihlali olduğunu görmüşte yahu bu söylediklerine kendileri bile inanmıyor.ingilizler menfaati olmayan hiç bir iş yapmazlar.Zamanında kendileri lehinde casusluk yapmış adamlarını alıp korumuşlar olay bu.ilerde kullanırız zihniyeti ingilizlerde hep vardır.
ingilizlerin adamı da ondan . sahte osmanlıcı . sahte solcuların sovyetler birliğine
değil de almanyaya , hollandaya vs kaçmasını hiç düşündünüz mü ????

almanya kapitalist bir ülke ve dev bir amerikan üssü . avrupada en çok amerikan askeri
nin olduğu yer ....
başı kapalı olduğu için türkiye'de kalamadı, ondan ingiltere'ye gitti. bunu bilmeyecek ne var? mesela rte'nin evlatlarından bilal ve burak da aynı sorundan dolayı abd'ye gitmişti. bunlar hep vahdettin'in torunu. türkiye'den kaçmaları gerekince ya ingiltere'ye, ya da abd'ye kaçarlar.
(bkz: yobazın mı kayboldu haçlının koynunda ara)
Mahalle baskısından dolayı.
Başı sıkışınca patronuna koştuğu için.
işyerinde benden daha fazla kimsenin bilmediği bir makineyi misafire tanıtan bölüm şefi, öyle şeyler söyledi ki; ben kendimden şüphe ederek "acaba yanlış mı biliyorum" demekten kendimi alamamıştım. Oysa söyledikleri zırva idi; ama öyle güzel süslüyordu ki... Şimdi bunun konuyla ne alâkası var diyeceksiniz: fesliyi öldür, hakkını hakkıya hakettir demişler. O da süsledikçe süslüyor, milleti kandırıyordu. Neden ingiltere'ye sığındığı değil, ingiltere'ye sığınmış olması beni ilgilendiriyor. Övdüğü heriflerin son kalan artıkları da hep ecnebi gavur ellerine sığınmış. Yok öyle yok böyleden anlamam ben arkadaş!
Her köpek zoru görünce sahibine kaçar değil mi?

ingilizler maaş teklif etmiş (sebep?), kabul etmemiş (gerçekten mi? Hacıları bile dolandıran kişi mi reddetmiş?)!

Midyat, seyfo, gülün...

Köpeğin köpeği ise atamızın dizbağı nişanı aldığı yalanını ortaya atıp, bir de hesabını sormaya cüret ediyor!

Evet, birileri dizbağı nişanı almış ama bizden değil sizden. Aynen çifte yahudi nişanına layık görülenin de sizden olması gibi...

https://www.google.com/am...lmecidi-nasil-bilirsiniz/

Yalancı ve müfteri olmayan numunelik tek bir yobaz yoktur. Bunlar her nefeste yalan söylerler, öyle ahlaksızdırlar..

Seni gidi çıyan seni...
Siyasal islamcıların kalesi ingiltere dir.
Götleri sıkışınca veya eğitim için oraya giderler.
Tıpkı vahdettin gibi.

Topuklaya topuklaya go go.
Onların huyudur, götü sıkışan ingiltereye kaçar.
Atası vahdettin itinin izinden gidiyordur.
atatürk kendisine “ağzına acı biber sürerim bak.” dedi o da gerçek türklük bu değil dedi kuyruğunu kıstırıp kaçtı.
tanju özcana söven afgan gazeteci neden ezberletilip videoya çekilmişse ondan.
ingiltereye sığınmadı. siyasi mülteci olarak gitti bu 1,

avrupada sürdürdüğü dergi çalışmalarını almanyada idare etti ancak ailesi için ingiltereden izin aldı bu 2,

ingilizler kemal paşanın kanunla korunduğunu ve onu eleştiren birinin vatandaşlıktan çıkarılmaya kadar gideceğini duyunca kasıklarını tuta tuta güldüler ve ona ailesini de geçindirecek kadar maaş teklif ettiler ancak o kabul etmedi bu 3,

kemal paşanın ingilizlerden aldığı dizbağı nişanını neden aldığının cevabını verin bakalım siz de şimdi.
aç videolarını izle açıklıyor.
kim ? nerenin ? kuklasıysa oraya sığınır.

suud böyle tiplerin kellesini mahkemesiz uçuruyor.

mecelle deyin anlar o.
rabbi ingiltere demiştir belki!
(tövbe haşa) rab bu adamların rüyalarına girip günlük hayatlarına kadar planlamada yardımcı oluyor. gideceği yerlerin konumları rüyada ayet olarak iniyor bunlara.
ingiltere vatandaşıdır kesin ondan oraya sığınmıştır.
tarihten kimleri örnek aldığını göstermek için yapmıştır. sürekli salladığı adam gibi kalıp savaşmak yerine örnek aldığı gibi davranması daha mantıklı tabi.