bugün

osmanlı torununda yahudi işi ıq olmaz oq olur.
(bkz: fes) evet bu adamdaki zeka kafasındaki fes kadardır.
(bkz: meczup)
iq su değil iq subimleşmiştir. Diğer subimleşen parçaları için ahlak, nezaket, terbiye de incelenebilir.
Yoktur.
kendisine it gibi saldıranlardan daha fazla olduğu kesindir.
Devrin adamidir. Nerden neyi nasil nemalanacagini bildigi ortalamanin pek altinda olmasa gerek.
iqdan ziyade karakteri irdelenmelidir.
Olmayan aklın iq su mu olur lan.
çift hanelere ulaşmayan sayıdır.
Noksandır. Şimdi bir konuşmasını dinledim. Gerçekten insanı sinirlendiren bir zeka yoksunluğuna sahip.
Arkadaşlar bu ülkede böyle insanlar ve onlara aklını teslim eden insanlar olduğu sürece bir bok olmaz. insanı hem dinden, hem toplumundan soğutuyor bu tipler.
Ha bu arada çoğunluk üstad diye hitap eder bu tiplere. Üstad diyen kesimin büyük kısmıda kahve filozoflarımızdandır. Çok mühim insanlar zannederler kendilerini. Yazık.
Kırmızı başlıklı kravatlı soytarının IQ' su olsa olsa en büyük rakama eşittir.
Bkz: 9
bilgi birikim konusunda yanına bile yaklaşamayacağı insanlar burada atıp tutuyor *

senin google'dan arayıp tarayıp zorla bulabildiğin şeyler konusunda adam ders veriyor lan..
bir iq'sunun olduğuna bile inanmıyorum.
Tek hucreli canlilarda ne ara beyin bulunduda zeka seviyesini tartisiyoruz .
ayakkabı numarası ebatlarındadır. yapacak bir şey yok..

bu "aykü" denilen şey çok okumakla falan çok fazla alakalı değil. 3 tane üniversite bitirsen ne olur o organı kullanmayı bilmedikten sonra..
devir aykü su devri değil banka hesap no su devri.
moron ya da idiot seviyesinde olabilir.

fazla saçmalamasını başka türlü açıklayamayız.
Yeterince açıklayıcı olduğunu düşünüyorum.

görsel
su yosunundan hallicedir.
(bkz: )
boş bakınız ile eşdeğerdir.
hali hazırda genetiksel olarak zaten düşük olmasının yanında, yaşlılığa bağlı zeka geriliğiyle de birleşince ortaya böyle bir şey çıkmış oluyor.
sadece arada gülmek için izlemek gerek. hayat böylelerine sinirlenerek tüketmek için çok kısa, emin olun.
adını okuyup yazabildiğine şükretsin.
3 haneli olduğu kesindir. çünkü william sheakspeare'in aslında müslüman olduğunu ve isminin de şeyh pir olduğunu başka nasıl bilebilir ki?
görsel
Şizofreni derecesindedir.
burdaki yazarların ekserisinden üstündür!