bugün

kefeni yırtmış diyorlar.
Çok sevdiğin apo gelsin seni kurtarsın akil ordu'lu.
"apo halkın önderi" diyebilecek kadar düşmüş olan sözde akil.
gözümde ahmet kayadan daha aşağı konumdadır. ahmet kaya pkk muhipliği yapıyordu ama adam kürt zaten.. bu herif türk olduğu halde pkk sevicilik yapıyor..
Kim inanır? Kadir inanır.
Oyuncu adamdir.
Adamin özel hayatindan size ne ulan! Lokantada Yemek yerken, asci nin özel hayatini mi sorguluyosunuz a bre pezevenkler!

Kadir abi adamdir.

Yaz katip efendi.
Armis reklamında adama resmen instagram filtresi yapmışlar disney prensesi gibi olmış.
ablası Zinnet ismailoğlu dün vefat etmiş.

https://www.hurriyet.com....azeye-katilamadi-42017129
Çok bilinen bir yeşilçam sinema oyuncusudur.
çözüm sürecinde çok tepki almıştı.
başlı başına bir yeşilçam ekolüdür.
tarık akan la birlikte en baba aktördür.
Keçi ile beraber reklam yapacak hale geldiğinden beri önemsiz biri haline gelmiştir .
Allah uzun ömür versin. Tarık akan-cüneyt arkın- Kadir inanır üçlüsünden hayatta kalan tek kişi
Benim için en iyi filmi "askerin dönüşü" olan sanatçıdır. O derinliği başka filminde görmedim.
Cüneyt Arkın a allah rahmet eylesin de bu adamı hiç sevmem nedense ya.
son hali;

görsel
bir gereksiz karadenizli.
Kadir inanır denilince akla "Selvi Boylum Al Yazmalım " gelir. Bir de Tatar Ramazan.
işler biraz kötüye gidiyor, gibi..
Yine beyin kanaması geçirmiş. Yoğun bakımda, entübe vaziyette uyutuluyor.
allah şifa versin.

güzel abimizdir.
vaziyetinden fazla umutkar olmadığım sanatçı.. allah şifasını versin..
Kendisini sevmem ama hastalıkla alay olmaz, allah şifa versin. Rahmetli Dayımdan tecrübe ettiğimiz için, ikinci defa felç geçirmenin ne lanet bir şey olduğunu bilirim. Felç; insanın aklından, hareket ve uzuv kabiliyetinden, her şeyinden eksilten, başkasına bağımlı hale getiren bir illet..
bizim yazlıktaki komşu amcayla hemen hemen aynı vakit doğmuş bir amca. belki doğum günü 1-2 gün farklıdır.
Sağ tarafta görünce öldü sandım aman ölmesin bu ülke baş akil adamsız ne yapar ?