bugün

perihan mağden'i sevme nedeni. perihan mağden'in dilimize kazandırdığı bir deyiş daha. kadın ruhundan, şuyundan buyundan iyi anlayan erkeklere denirmiş kadın virtüözü diye. ne yazık ki güzide ülkemizde böyle bir sanatçı ruhlu erkeğe henüz rastlanmamıştır. rastlandığı anda kafeslenesidir, evlenilesidir o erkek.
11. Nesil yeni sayılan yazar.
inci ile alakası var mıydı acaba diye merak ettiğim yazarcık.
çok ustaca kadın çalar kendisi. sololarıyla inletir kadınları.

espirisi bi yana son zamanlarda gördüğüm en iyi nik.
Inci ile alakası olmayan yazar.

Bacılarla da işi olmayan yazar aynı zamanda. Çorba kaynasın yeter...
Bu inci sözlükte yazan aynı nickli zeynep isimli kadının kim olduğunu merak eden yazar. Lan ne zeynepmiş aq, herkes sen o musun diye soruyor.Ne kadar çok kişiyle tanışmış yelloz...

arkadaşlar adım zeynep değil, hatta adımda o isimde bulunan hiç bir harf yok....
yakışıklı olması bu sözlükte suçtur. bizim gibi tipsiz olsa sevilirdi.
(bkz: erkeginlezbiyeni) ne fena benzeyen yazar.

ilginç..
Sonunda kendisine de saldırılan yazar. Olum ben erkeğim, benden iş çıkmaz, bana neden laf ediyosunuz ? Gidin kadınlarla uğraşın....
Yakışıklı tatlı bilmiyorum farkı nedir.

Bu adamın gideri var arkadaş.
Hay bu inci sözlükte yazan ablaniza başlicam... lan bu ne herkes o musun diye soruyor, birisi de gelmiş burada bana o*ospu muamelesi yapıyor. Hiç bir ilgi ve alakam yoktur kendisiyle....

edit : öyle bir nick olduğunu bile bilmiyordum...
Akşam akşam on km yol koşmuş yazar... spor candir arkadaşlar....

görsel
Demek tek eksiği 10km koşu imiş.
sanki kabız olmuş da çayıra sıçıyomuş gibi bi tipi var.
büyük dalgaları seven yazar.

kendimi sikerim böyle poz vermem lan.

görsel

bu nedir amk.
Omzunun gölge olmayan yerini ne sandım bi' bilseniz...

görsel
(bkz: karaya vurmuş balina yavrusu) unicef hala gelmedi mi ? yapacağınız işe sokayım ! hayvan gibi şiy yapıyorsunuz ya !
http://galeri.uludagsozlu.../r/kadin-virtuozu-850295/
Omuzun oradaki gölgeyi ben de popisi sandım ve ekranı yaladım bir müddet. Hatlarını daha net görebilmek için ekran ışıklarını açtığımda acı gerçekle yüzleştim, meğersem omuzmuş sadece omuz...

Hep böyle poz versin yazarı.

Siz de bakmayın arkadaşlar. Gidin.
ahahaha dışarda gördüm bunu. bak durun trollük yapcam.
risk alıp attığı sahilde avını bekleyen timsah misali fotoğrafıyla sözlüğün harun abilerini başına musallat etmiş yazar.
erkeginlezbiyeni ise vücudunu o zamandan beri çok iyi geliştirmiş yazar. Lezbiyen üflesen uçacak gibiydi.
(bkz: erkeginlezbiyeni/#29632804)

konu ile ilgili açıklamayı zamanında yapmış olan yazar.
Cinselliği kınadığım bir başlıkta, hiç iğrenç değil gibi bir tepki veren yazar.~
görsel
Sozluge benim gibi foto atan yazar. Bu adami eksileyen tipsizfir. Nryse. Fogum gununmuymus bilader emin olamafım ama mutlu yıllar.