bugün

Hatırlatmasam aklınıza gelmeyecek ulan.

Gidin burdan.
Gittiğini yeni fark ettiğim yazar. Ben de fotoğraflarda hiç yakışıklı erkek görmüyorum diyordum sebebi belli oldu.
Bu da gitmiş.
(bkz: mağara)
Gidiyorum diyorum ama sallamıyosunuz...
Hesabını sildirmeye karar vermiş yazar... Burada değişik insanlar tanıdım, gördüm, eğlendim ama şimdi sıkılmaya başladım. Hem hayatta yapacağım daha önemli şeyler var....

Kendinize iyi bakın... Kadın yazarların yanaklarından öper, erkek yazarların ellerinden sallarım...
yakışıklı bir yazar kardeşimizdir.

ayrıca mühendislik okuyor. beğenen qızlar eqlesin.
greawraimcalhawi aşık olduğu şahıstır. (bkz: greawraimcalhawi lütfen)
tövbe estağfurullah ne diyorsunuz mübarek cuma gecesi yazarı...
sesimi nerden duydun be birader diye merak eden yazar. ayrıca sefgilim var....
Yakışıklı yazar. Sesi de güzel kızlar bence bir çay için.
sözlükteki kaslı ve yakışıklı erkekler başlığına fotoğrafımı ekleyen erkek yazar. inşallah vurdurmuyordur. *
Erkeginlezbiyenini hatırlatan yazar. O elemanda feyk fotoğraflarla ortada dolaştı bir yazar yakaladı fişini çekti gizliden bunu bilemem. Evet.
listeyi bir sıralamaya veya yakışıklılığa göre yapmayan yazar.... kafama göre kopyaladım koydum kanka....
kimse burada kendi reklamını yapacak kadar çaresiz olmaz umarım.
https://www.youtube.com/watch?v=ybyPnZbly9U
Kediler yüzünden yakında bitlenecek yazar.
Haseki hanım ne yapıyorsunuz?

ilk defa birinin doğru yerden yürüdüğünü gördüğüm yazar. Hayırlı yürüyüşler ehehe.
Virtuoz derken ne demek istedin anlamadım cidden sayın yazar. Bu kelimede cahil kaldm.
nickini kadın fritözü olarak okuduğum bacıdır.

bir yazar.
bir inci sözlük yazarı.

(bkz: latimer reyiz olarak selam ederim)
Al sana Pasta yaptım yen mi, kaç oldun şimdi 20 mi.
görsel
Terazi burcu kabilesinden olan yazar. Doğum günüsü kutlu olsun nice senelere.

görsel

Kaç olmustun kız sen 30 mu 35 mi? Eheh.
doğum günün kutlu olmasın birader ! sevmiyoruz seni...
Her dogum günü olan yazarı kutladığım gibi bu yazar kardeşiminkinide kutlayayım:
iyi ki doğdun demiyeceğim bilmiyorum çünkü iyi mi kötümü ama hep iyi şeyler yapmanı temenni ederim. Mutluluklar saçmanız dileğiyle...