bugün

sabah sabah açılan televizyon ekranında, dobra dobra, siz mutlu lerzan mutlu, sabahların sultanı gibi güzide programları izleyip, televizyon ekranına terlik fırlatmak hali.
lerzan mutlu'nun programında birbirinden ayrı yaşayan karı-koca çıkmış. adam çocuklarını görmek istiyor. kadın başka bir adamla imam nikahı yaptırmış. adam ve kadın avazı çıktığı kadar bağırıyor. lerzan mutlu ara sıra '' alırım program dışına'' diye müdahale ediyor. oysa, o programda ne denli bağırılırsa reytingler o denli artacak.
(bkz: kadın programlarını seyretmeyip çıldırmamak)**
(bkz: anne ben manyak oldum)
kacınılmaz sondur. bi sure sonra artık kendi doldurdugu bi bardak sudan suphe eder olur manyak kişisi*. cıldıran yalnızca izleyen degil, onun yakın cevresidir de aynı zamanda. sabah aksam o programdan duyduklarını sayıklar, genc kız gordugu anda panik olur, kurtarmaya calısır. hele ki o kişinin torunuysanız vay halinize, size acıyorum. * * *
izlemek zorunda kalınca daha da bir sinir eden durum.
bilimsel açıklamalar yapan konuk profesörün sözü biter bitmez, adamın önünde kıvıra kıvıra, piyasa şarkısı söyleyenlerin olduğu programlarda, çıldırmamak tuhaf kaçacağından, doğaldır. yılmaz morgül, yıllar önce yapmıştı bunu. "yes, no, yes, no, yes noooo! reklam olduk loooo" diye de, gayet ciddi konuk, büzüşmüştü olduğu yerde.
sadece bir kaç saniyelik zap anında bile ya$anabilecek olaydır.
- zappp
+ galatasaray hazırlıklarını tüm hız
- zappp
+ $imdi de ha$lanmı$ ördeğimizii
- zappp
+ ve $imdi de seda sayan ile sabah sabah. senin ananı av...
- hayıır bilincim kayboluyor, kumandayı tutamıyorun, napıcaaam.
(bkz: gaçın la gaçın gadın programı dedi)*
seda sayan'dan, seda saymayan'a kadar bütün kadın programlarını gördüğünüzde vuku bulması kesin olan durumdur. insanı çileden çıkartıyorlar ama olmaz ki bu kadar canım!