bugün

intihar eden sevgilisine şarkılar yazıcak kadar aşık, insanlara sevdiricek kadar başarılı bir müzisyen kişiliktir. Kolay kolay gelmez bu ülkeye bir Kaan Tangöze.
ezeli ve ebedi adam.

seviyoruz.

http://www.youtube.com/wa...9FkVc&feature=related
Kurt cobain vari tavırları falan vardır bunun.Ama çokta kral söz yazıyor herif.
bugün doğum günü olan duman grubu solisti.
hayranlarına ergen deniliyorsa sanırım bu yaşta ben de ergenim. kendisi türkiye'deki en muhteşem sanatçılardandır. yazdığı şarkılar gerçekten muhteşemdir fakat en önemlisi hayranlarına karşı samimi, hiçbir ayrım gözetmeden hepsine karşı sevecen davranan, yanına gittiğinizde gülümseyip siz demeden hadi fotoğraf çekilelim diyen bir insandır kendisi. şu an tek kötü yanı sahnede eskisi gibi canlı olmayışıdır fakat onun da yeni çıkaracağı albümle değişeceğine inanmaktayım. ha bir de seçkin piriler'le evliliği var o konuya hiç girmeyeceğim. adam insan ayırt etmiyor herkesi seviyor demiştim.
çok sevdiğim duman grubunun vokalistidir. candır, kraldır, örnek aldığım ve bir çok gencin örnek aldığı kişilerden biridir. bir insanın sesi bu kadar mı güzel olur dedirten adam, söyledikçe içimizi acıtan adam... hakkında kötü düşünenleri anlamam bir de o var...
unutmam unutamam, ben bu adamı öptüm!
kafasının ortası giderek kelleşiyor. çok ciddi biçimde belli oluyor üstelik. saç eklettirmesi lazım bişey yapması lazım.. gitçek yoksa güzelim saçlar.
saçıyla şarkı söyleyen bi abi. kel kalırsa ekmeğinden olur mazallah. evet.
sesini tarzını sevmem ama saygı duyarım işini iyi yapan duman grubunun vokalistidir.
5 jenerasyondur liselilerin sevgilisi.
evlenen, çoluk çocuğa karışan abi. saçı bu yüzden dökülüyo olsa gerek.
her yerde yazmaz, hiç bilinmez ama kendisi malatyalıdır esasen.
adamın da rockerin de kralı sayılabilecek kişidir. hem insanları şarkılarına gönülden bağlayabilecek sözler yazar, hem de tevazusuyla, sadeliğiyle ve bu sektörde çok nadir rastlanılan para yerine müziğe bağlılığı, düşkünlüğü ile dikkat çeken "10 numara" bir insandır. abarttığımı düşünenler eminim kaan'ı tanımıyordur.
görsel
ğ harfi alfabeden kaldırılsa konuşamayacak adam.
düşündüğümde seçkin piriler ile nasıl evlendiğini halaaaa anlayamadığım rockçı. hatun hamıle oldugu için evlendi diye düşünenler cok. gercegi bilemem kaan hayranı falanda degilimdir ama kaanın yanında seckin hiçtir yani orası kesin.

(bkz: neyse)
tekilayı su bardağında içer bu.
Duman'ın solistidir. Her konserinde az da olsa uyuşturucu kullanır, üstünü çıkartır , sigara içer. Psikopattır. Çok sevdiğim bir solisttir. Dünya çapında bir solisttir. ''Haberin Yok Ölüyorum'' şarkısı kadar güzel bir şarkı yok bana kalırsa Türkiye'de. Teoman-Duman-Cem Adrian gibi adamlar lazım.
türkiyede şarkı söylemesi gereken ender kişilerden biridir.

bkz: adamda ses var ya .
konserlerde 5 dakikalık kaybolma arası verdikten sonra gelip uçan insan kişi. pardon insan değil hayvan değil senin cinsin belli değil yav.
not: seviyoruz efendim.
görsel bu ne abi?
içerken dinleyince bambaşka kafalar yaratan bir sese sahiptir.

not: Teoman'ın evlenmesine hâlâ şaşıranlar görüyorum; bu adam "evli mutlu çocuklu", onu n'apıcaz?
Buyuk kuzenim olup ailede kimsenin sevmedigi abim.
büyük kuzenim olmayıp ailede herkesin sevdiği ablam.
"haberin yok ölüyorum" ve birçok şarkısıyla gönülleri fethetmiş sanatçı.
güncel Önemli Başlıklar