bugün

justin bieber gibi bir varlığı bulup önümüze şarkıcı diye koyan piçtir. bu pezevenk şahsiyet insanların geri zekalığının ve ne istediklerinin farkındadır. nefret edilme ve en çok dinlenme rekorlarını kıran justin bieber ise bize dünyada ne kadar çok geri zekalı, zevksiz insan olduğunu hatırlatmıştır.
şerefsiz mi? ayıp oluyor ama belki iyi biridir.
bence suçu baştan aramak lazım, justin bieber'ın babası en büyük suçlu. hadi onu geçtim dedesi lan, öyle torunu olacağını bilmeliydi.
(bkz: vurmayın artık adam öldü)
hangi keşiften bahsedildiğini anlayamadığım kaşif.
ileride ne olacağını bilseydi hiç bulaşmayacak kişidir. youtube da meşhur olan piçi bulan da onun kadar piçtir işte.
olmayan şerefsizdir. bieber keşfedilmemiş bizzat yetiştirilmiştir. tıpkı britney spears, justin timberlake, christina aguilera gibi. bu çocuk büyük ihtimal 30lu yaşlarda ölür.
bence tek bir şerefsiz değildir. amerikanın kendi ideolojisini yayma politikalarının sadece bir ürünü bu bebe.
iki düyada yakası bir araya gelmesindir.
(bkz: sübyan tacircisi)
(bkz: youtube)
acun olma ihtimali yüksektir. o değilse de onun başka bir memleketten muadilidir.
(bkz: usher)

bence şahane adamdır ama jb konusunda kendisine biraz antipatim olmuştur.
(bkz: illuminati)

görsel

görsel

görsel

abileri ablaları da aynen bunun gibiydi...

görsel

görsel

görsel

falan filan... iyi uykular...

edit medit: dileyen bir inceler (bkz: mk ultra) (bkz: rainbow)
(bkz: allah ın yokmu senin insafsız)
(bkz: usher)
millet onun yaşında arabesk rap( dj akman, crazy ossie, tehlikeli madde) dinlerken, çocuk müzik sayesinde dünya yıldızı olmuş paranın bi taraflarına koyuyor. tamam ben de sevmiyorum ama, lütfen ciğeri mındar etmeyin.
(bkz: senin allah ın yok mu)
ilham verebilir. doğru yola gelebilir. "allah ım ben çok kötü bir şey yaptım bunu düzeltmeliyim" diyerek her sene justin bieber sanat ödülleri kraliyet ailesi eşliğinde verilebilir. orhan pamuk aday olabilir.

nobel hesabı. vardır bi hayır muhakkak.
..bi yakalasam o serefsizi justin biberle birlikte menemen yapicam...
bu mu acaba?

http://galeri.uludagsozlu...m/r/justin-bieber-295894/
(bkz:o parmaklarini oturma organina sokasim geliyor..
görünüşe göre sözlükler aleminde keşfeden ilk ben olmuşum.

(bkz: justin bieber/#6201849)