bugün

Terim i fena gömmüş hoca.
Demiş ki "dinamo zagreb gassaray dan daha iyi bir takım. Sadece oyuncuları onlarınkinden biraz daha kötü."
görsel
büyük hocadır. fenerbahçe ve beşiktaş hoca arar iken illa gündeme gelecektir yakın zamanda bu 2 takımımız için.
adı sık sık türk takımlarıyla anılan hoca. şuan fenerbahçe ile adı anılıyor bakalım gerçek olacak mı yoksa yine spor basınının yalan manşetlerinden biri mi olacak göreceğiz.
A sınıf bir hoca değil umarım gelmez umarım. Adam benficadan başka büyük takım çalıştırmamış arap ve brezilya liglerinden başka teklif veren olmamış adama böyle bir adamı övüp övüp duruyorlar

A sınıf hoca diyince benim aklıma guardiola, klopp ,ancelotti,unai emery , simeone falan geliyor ama jesus kesinlikle a sınıf deği

Not : Fenerbahçeliyim.
B olsun jesus olsun.
Adın batsın.

Bir zafer algöz.
koptu geliyoo..
Cocu ve pereira da bu şekilde geldi ülkeye sonra herifleri tekme tokat gönderdiler. Bakalım bu sefer ne kadar dayanabilecek.
hazımsızlık çekenler için;

görsel

bu kadar haset olmayın, çatlarsınız ben siz diyeyim.
Bu ülkeye rijkaardlar del bosqueler falan geldi Lan. Jorge kim onların yanında.

Sanki pep veya morinho geldi aq. Ismail kartal'i mumla arayacak mener emin olun.
akıllara galatasaray'ın şampiyonluğu ilan etmesini sağlayan şekilde gelen frank rijkaard'ı getiren ve türkiye futbol kültürünü tanımamasının önüne engel olarak çıkıp çıkmayacağı merak uyandıran teknik direktör. transferlerden bahsedersek galatasaray da elano' yu getirmişti o sezon. kadroda baros, kewell, meira vardı. ama o sezon istenen olmamıştı. ne olacağını bekleyip görelim.
porto, benfica, sporting portekiz takımlarına sempatim olduğu için yakından tanıdığım teknik direktör. çok beğeniyordum. fenere gelmesi beni şaşırttı. fenere geldi diye çamur atmayacağım. iyi teknik direktör. portekiz futbolunu iyi biliyorum. gençleri alıyorlar parlatıyorlar dünya futboluna sunuyorlar. benficadan iyi tanırım. kaliteli teknik direktör. sağlam kadro kurarsa en azından avrupada başarı sağlayabilir. ama ligimiz canlı bomba olduğu için orda emin değilim. ligi tanımıyor çünkü. ayrıca mancini, rijkaard, prandelli, del bosque gibi a klas kaliteli teknik adamlarda geldi bir şey yapamadılar. mancini uefa şampiyonlar liginde juventuslu madridli gruptan bizi çıkarıp son 16 oynatmıştı. birde ziraat kupası kazanmıştı. ama ligde 2. sırada bitirdiği için gönderildi. sergen, okan buruk, hamza hamzaoğlu, ersun yanal gibi orta sıra türk teknik adamlar şampiyon oluyor bizim ligde. kaliteli yabancılar pek bir şey yapamıyorlar. bakıp göreceğiz. şahsen jesus galatasaray'a gelse mutlu olur heyecan yaratırdı bende. bakalım ne olacak.
görsel
3 milyon euro ve 1 senelik imza atmış. kral emekli ikramiyesi alıp gidecek.
Ali Koç'un son şansı.bu senede şampiyon olamazlarsa koltuğu kaybeder.
Fenere küsküyü taktı.

Ajahaha....
Muhtemelen önümüzdeki sezon bu ülkede spor kamuoyu ve sosyal medya üzerinden tokat manyağı yapılması yakındır.
Tarihe not düşelim şimdiden; Sıradaki gelsin.
kısaca winner kurt hoca.
Hahahahaha reis en büyük transferimiz

görsel
Maç sonu tüm takımı toplayıp, koordine edip, tribünlerin tümüne el ele götürüp selamlattı. Büyüksün hocam.
Bir fatih terim olmasa da iyi teknik direktör.

Edit: eksile hemen fenerli ! imparator jesus !
Bir fatih terim olmasahahaha. Abber bunu her yerde söyleme, akıl hastanesine kapatırlar seni, şaka yapmıyorum.
Bir fatih terim olmasa da jorge jesus'tur. Kusura bakma da ebbır s.kerler fatihini terimini bu adamın yanında.
bugün doğum günü. 68 yaşına girmiş hocam.