1. 1.
  iced earth'ın kurucusu ve gitaristi.aradabir ritim çalsada genelde grubun lead gitarcısıdır.
  ... kekistanlihobbit
 2. 2.
  iced earth'ün kurucusudur ve aynı zamanda en dıttırı dıttırı riffleri yazan gitaristlerdendir... bunun yanı sıra uyumsuz o.ç nin tekidir...
  ... chazsmyr dhuunyl
 3. 3.
  vasat üzeri bir gitarist ama henüz öyle muhteşem bi olayını göremedik yahut körüz...
  ... disco inferno
 4. 4.
  iced earth kurucusu ve demons&wizards kurucu kadrosunda yer alan gitarist şahsiyet. her iki gruptada back vokallerde yer alıp ısrarla back vokalden öteye gitmeyerek muazzam sesini bizlerden esirgeyen yarattığı şarkılardan dolayı iyiki varsın be adam dedirten mühim şahsiyet.
  ... raven
 5. 5.
  dar kafalı amerikan faşosudur. * iced earth'te 3 vokal, 5 gitarist, 5 bassçı, 6 davulcu eskitmiştir. dünyanın en geçimsiz adamı olduğu rivayet edilir.
  ... blakkheim
 6. 6.
  zaman zaman iced earth'ü fm de oynadığı 3. lig kulübü olarak gördüğünü hissettiğim geçimsiz lakin iyi gitarist.üçlemelerin, beşlemelerin hatta seksen ikilemelerin ustasıdır.
  ... dark darkest darko
 7. 7.
  son olarak resmi siteden "tatildeyim ben, gelince ayarlarız gençler bişiler" demiş iced earth'ün pek çok şeyi. grupla bu kadar babasının malı havasında oynamasaydı iced earth'ün şu an power metal piyasasındaki yerini düşünemiyorum. gözümde hala çoook yüksekte olsalar da..
  ... dark darkest darko
 8. 8.
  kendisi sevilmese de açık ara dünyanın en iyi riff lordlarından biridir. grubun önemsiz kalmasının sebebi koca götlülüğüdür.
  10 ... zuhtu memeli
 9. 9.
  (d. 15 Mart 1968, Indiana), ABD'li heavy metal gitaristi ve şarkı yazarıdır. Amerikan heavy metal grubu olan Iced Earth'ün kurucularındandır. Kendisi aynı zamanda "Set Abomine" adlı bir kitap üstünde uğraşmaktadır. Bu kitabın esin kaynağı ise Iced Earth'ün maskotu olan Genesis'tir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Jon_Schaffer
  ... hasmet ibriktaroglu