bugün

Sürmenin yakıştığı Erkek oyuncu.
dean winchester olarak bildigimiz jensen acklesin favori oyuncusuymus.
korsan haliyle ağır çekici olan oyuncu.
tim burton'un eline ne zaman düşse tim burton'ın hep aynı roller verdiği sanatcıdır. (yaşlanmıyorda bu)
sol gözü tamamı ile görmeyen oyuncu. O yüzdendir hep gözlük takar.
dünya da en çok hayranı olan ( yaklaşık 1 milyar) ve son 10 yılın en çok kazanan oyuncusudur.
yeni filmleri ile özlemimizi giderecek, olağanüstü yeteneğe sahip müthiş insan.
körmüş.
ilginc seneryolari kabul eden secici aktor.
oynadigi film'lerin %90'i tarihi film'ler olup, asiri kostüm ve makyaj'li rollerdir. cok büyük oyuncudur, fakat söyle normal günümüz kiyafetli filmini en son ne zaman izledim hatirlamiyorum.
uludağ sözlükte yazar diyorlar.

hatta nick altına ilk ben yazıyorum coni. hoşgeldin . koştur dur artık sözlükte.
public enemies ve blow adlı yapımlarla daha da bir leziz olandır. hani hatun olaydım, odamın duvarını film karelerinden oluşan posterleriyle süsleyip bakıp bakıp browni yerdim sanırım, o derece.

he ama dünya ahiret abimdir kendisi, ayrı mesele.
Mimik adamdır.
adını duyduğumda bile östrojen hormonu salgılamama sebep olan tek oyuncu.
ismi coni dep diye okunur. kendisi şu ana kadar yetişmiş en önemli aktörlerden biridir. zaten bunu oynadığı rollerle de görebilirsiniz.
dövülesi bir adam. bu görevi seve seve üstlenebilirim.
Sarap gibi adam. Yaşlanmayan yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmeyen sevimli ötesi oyuncu.
üstlendiği her rolü hayranlık uyandıracak şekilde oynar.
bir role yapışıp kalmayan, gerçekten yaşlandıkça daha da çekicileşen, brad pittin yanında halt ettiği oyuncudur.
her daim kaliteli işler çıkaran oyuncudur.

yalnız gene ertelediler ''karayip''i. yapın da artık görelim herifi, özledik jack sparrow'u. pardon ''kaptan jack sparrow''. edit.
tim burton'un gizli aşkı olduğunu düşündüğüm oyuncu.
harika bir ikilililer.
1001 surat diyebiliriz onun için. Her karaktere ayrı uyum sağlıyor hiç sırıtmıyor.
bir gözü neredeyse tamamen körmüş la.
http://www.youtube.com/watch?v=2mCHySoBKeo

''allah'a ısmarladık canlarım'' (bkz: türkçe dublaj)
nereden nereye.
(bkz: 21 jump street)
dizideki asıl eleman richard grieco idi ama allah bu cinse yürü ya kulum dedi nasip...