bugün

Jonk wick 2 den sonra çıkıcak devam filmi.tahminimce 2020de falan çıkar.
Çekilmesi olası seri filmi. Senaryo daha yazılmamış.

http://screenrant.com/john-wick-3-ideas/
Üçleme olacağı söylenen serinin son filmi. Az evvel ikinci filmden çıktığım için üçüncü filmi iple çekiyorum.
iyice recep ivedik'e bağladı.
john wick gercekten bu işten ayrılmış ve dunya turuna cikmistir zannimca.
.......... spoiler...............

John wick için kaçmak ve saklanarak yaşamak bir seçenek değil. Zaten suikast sektöründe çalışan herkesin peşine düşeceği biri istese de saklanarak yaşayamaz.

John wick sakin bir hayat sürebilirdi ama o kendine yapılan haksızlık olarak gördüğü bir eylemin intikamını almadan hayatına devam edecek bir karakter değil.
Merakla beklediğim filmdir.
17 Mayıs 2019'da vizyonda olacak film.
Sevindirmiştir.
adam ölmüyor beyler.

devam eden serinin üçüncü filmi. bekliyoruz. bu arada hava iki derece. üşüyoruz.
Keaanu reeves bir Röportajında john wick karakterini polat alemdar karakterinden ilham aldığını söylemiş.
heyecanla beklediğim film. umarım 1-2 kadar başarılı olur.
Adam 50 yaşında ama Poligonlarda yüzlerce mermi yakıyor. Bizimkiler on yıllarca benzer tetikçi karakterleri oynadı, daha silah tutmayı öğrenemediler.

Polat falan diyorsunuz ya keanu emek veriyor emek.
efsane bir film olabilir tam tersi ellerine yüzlerine de bulaştırabilirler. efsane olsun lütfen.
film metroda geçiyor. John wick yaşlı bir kadına yer veriyor. yer verdiği kadın Continental'da housekeeping olduğu için tanıyor. bu şekilde ilerliyor.
eğer bu film de tutarsa ki öyle görünüyor, bana göre uzun zaman sonra seri yapımlar arasında en iyilerde ilk 5'e rahat girecek olan. serinin üçüncü halkası.
Filmin başlarındaki john'un silahçıda bıçaklarla yaptığı dövüşme sahnesinde john bir adamın kolunu çevirip çatırdama sesi eşliğinde kırar ve 5 saniye sonra aynı adam yerden kalkıp aynı elinde baltayla john'a saldırır.

Biz de bir filmin nasıl bok edildiğini böylece anlamış oluruz.

Edit: linç yerim diye yazmak istemedim ama silahlı çatışma sahneleri de çok boktandı. Adama ard arda 5 kurşun atıyor ölmüyor. Filmin geneli rezil olduğu için sırf o sahneleri uzatıp en azından izleyiciye izleyebileceği bir şeyler vermek istemiş gibiler.

Edit2: serinin 1 ve 2. filmi efsane olmasına rağmen bu film gerçekten bok gibiydi. Sonuna bakınca da devam filmi çekileceğinin garantisini vermişler(final filmi denmesine rağmen). Ara film gibi bir şey olmuş bu. Olmamış.
Siz cüneyt arkın benzetmesi yapıyorsunuz ama baştan sona hem dövüş hem operasyonel atış tekniği içeren film çok büyük emek var taran tactical tarafından silah eğitimi verildi keanuya he bir insan bu kadar üst düzey savaşabilir mi çok zor ama film icabı da olsa koordinasyonun ve tekniğin dibidir john wick.
4. filmde makineleri yok edip, gökyüzündeki kara bulutlar için dua okuyacaklar.
muhtemelen john wick'in artık "continental"'ın ceo'su konumuna geleceği devam filmi. *

(bkz: continental/#41819177)
sonu haricinde gayet güzel filmdir. ilk iki film gibi. beğeni açısından sıralama yapmak gerekirse 2-1-3 şeklinde olurdu mutlaka. muhtemelen serinin dördüncü filmi de gelir çok sürmeden. bunun sonunu beğenmedim ama yazıp spoiler vermeyelim şimdi.

üç filmde de eleştirilecek çok şey vardır elbette. benim kafama çok basit tek bir soru takılıyor. bu adamların alayı profesyonel katiller. her türlü silah kullanma konusunda aşmışlar. ancak john haricinde hiç birisi direkt olarak kafaya nişan almadı 3 filmdir. karşındaki "suikastçiler dünyasının" en korkulan ve en tanınmış adamı var ve sen direkt kafasına sıkmak yerine sürekli vücuduna nişan alıyorsun. adam zaten özel tasarım takımlar giyiyor. vardır bir hikmeti mutlaka ama ne bileyim basit bir soru ama neticede bir soru.
(bkz: john wick 3 parabellum)
Hayvan sevgisinin abarılmış fantastik bölümü ve dövüş sahneleri yine malkoçoğlu abartısı izlenir mi sadakat çok kuvvetli işlenmiş ama ikinciye gideceğimi pek sanmıyorum köpek sahneleri ve atın çifte atarak adamları telef etmesi biraz imkansızdı ama sarmadı diyemem filmler hep abartır 1ve2 yi izleyeler için izlenir derim aksiyonu yüksek kurallar çekici.