1. 1.
  the masters 2006'nın sampiyonu olan snooker oyuncusu.
  1 ... vegmas
 2. 2.
  grand prix turnuvalarını organize eden snooker oyuncusu. yani hem oynayıp hem de oynatıp kazanıyor. gerçi ekonomik kriz snooker sporunu çok etkiledi. şuan ana turnuvaların ana sponsorları yok ama eurosport destekli yayınlar devam. bir de şu maçları anlatan herif mikrofona üflemese tam olacak.
  ... saggosteripsolturnikeatanadam
 3. 3.
  2009 Çin açık turnuvasında peter ebdona finalde kaybeden, herşeye rağmen snooker oyununun en önemli figürlerinden biri olan usta oyuncu.
  ... intensivecare
 4. 4.
  2009 snooker dünya şampiyonu olmuş usta bilardocu. 3. dünya şampiyonluğunu shaun murphy'i üstün bir oyunla yenerek kazanmıştır.
  1 ... myosotis
 5. 5.
  çok baba bir oyuncudur. alın teriyle kazandı bu turnuvayı. snookerın en yetenekli bi kaç oyuncusundan biridir.
  2 ... corduk
 6. 6.
  bugün galler açık finalinde ali carter ile karşılaşacak snooker cı.

  kendisi ayrıca otistikmiş.*
  -1 ... el camino
 7. 7.
  2010 galler açık şampiyonu.
  ... el camino
 8. 8.
  Yeni dünya 1 numarası, 2009 dünya şampiyonu iskoç oyuncu John Higgins ve dünyaca ünlü menajer Pat Mooney'nin 'maç pazarlığı' yaparkenki görüntülerinin olduğu video, Snooker dünyasına bomba gibi düştü! John Higgins, News of the World'de yer alan habere göre, 'World Series'de para karşılığında kasıtlı olarak frame kaybetmek için anlaşma yaptığı' iddiasıyla gündeme geldi! Gazetenin iddiaları ne yazık ki gizli kamera kayıtlarıyla destekli ve bu kayıtlarda Higgins ve Mooney, News of the World'den kişilerle uzun bir pazarlığa girişiyor. John Higgins, Dünya Şampiyonası ikinci turunda Steve Davis'e yenilerek elendikten sonra, yine aynı kaynağa göre Cuma günü Pat Mooney ile birlikte Ukrayna'nın başkenti Kiev'e uçtu. Video kayıtlarına göre, '4 maçta kasıtlı olarak frame'ler kaybetmesi, karşılığında alacağı para ve inandırıcılık' gibi konularda pazarlıklar ve görüş alışverişleri yapılıyor ve John Higgins rahat tavırlarıyla dikkat çekiyor! Profesyonelliğe geçtiği 1992'den bu yana yaklaşık 5 milyon Pound'luk para ödülünün sahibi olan Higgins'in 300 bin Pound için kariyerini ve hatta sporun geleceğini böylesine tehlikeye atması gerçekten anlaşılır gibi değil.

  video için: http://www.newsoftheworld...mp;videoChannel=NOTW:News
  2 ... amputemillitakimi
 9. 9.
  dün gece mark williams karşısında 5-9 dan hemde snookerla gelerek birleşik krallık şampiyonu olmuş bizede müthiş heyecanlı bir gece yaşatmıştır.
  ... el camino
 10. 10.
  2011 dünya snooker şampiyonu olmuştur. 4. dünya şampiyonluğu..
  ... cin ruhi