bugün

drogba ile ne alakası olduğunu anlayamadığım futbolcu.

kıyaslama yapmadan önce futbolcuların mevkilerini öğrenin de futbol fukaralığınız gün yüzüne çıkmasın.
Lensin tek bacağı quaresmaya çalım atar aq .
Q7 ile babeli yedeklesin demiş biri çok güldüm ya lens bu 2 sinin arasından geçer köşeye inip ordan asist yapar babelde ağzı açık izler.
bir zamanlar adı beşiktaşla anılan futbolcu. sanırım o iş yattı ve başka yere gidicek. çok istiyordum gelmesini ama sağlık olsun.
Büyük ölçüde Fenerbahçe'ye gelecek olan futbolcu. Evet.
antalya alsin da bi güleyim amk.
Abartılacak bi topçu değildir,öyle büyük paralara falan değmez.
Allahım ne olur fenere gelsin diyerek dua ettiğim topçu abimizdir.
kop gel be..

görsel
inşallah emre mor transferi biter de bu çöpü almayız aq.
bu şekilde büyük takımlara transfer olan futbolcular eski formunu yeni takımına yansıtamıyor. inşallah bu durumu yaşamaz.
beşiktaş'ın yeni transferi, hadi bakalım hayırlı olsun köftehorlar.
Where is the KAP?
yarın öbür gün kap gelir. törenin yeri güzel dolduruldu. lens 11 de başlarmı bilemeyiz ama performansına göre babel veya q7' yi keseceğini düşünüyorum. beşiktaşımızda görmek istediğim bir futbolcuydu. hayırlısı bakalım.
beşiktaş'ın resmi teklif götürdüğü kanat.

yalnız adamlar 6 8 isterken fikret orman 2.5 milyon civarı bir para teklif ettiği için teklif reddedilmiş bu kadarını biliyorum.

ingiliz basınından gelen bilgi bu. büyük bir ihtimalle artık elinden çıkarmak istiyorlar kiralamak yerine bu yüzden transferinde 4-5 milyon gibi rakamlara çıkmadan alınması zor oyuncu. keza bu rakamları ona verirsen stoper alamazsın.
Fenerbahçeli olarak üzüldüm beşiktaş a gitmesine. Adamlar alir tabi bizim yönetim hala aatifla devam etsin.
bein sport son dakika geçiyor, beşiktaş oyuncu ile anlaşmış. kulübü alacaklarına karşılık sözleşmesini fesh etmiş.

fb'ye de bu şartlarda gidebilirdi ama beşiktaş'ı tercih etmiş.
Beşiktaş'ın yeni futbolcusu.

şl ve ligde fark yaratacaktır.

Sunderland daha fazla direnemedi.
hala beşiktaş'a gideceğine inanmıyorum.
beşiktaş'a hayırlı olsun.

valbuena'dan 2 gömlek üstün futbolcu.
kaliteyi artıracak bir oyuncu olur avrupa macerasında büyük iş görür.
Beşiktaş transfer işini cidden biliyor.

1- kalitesi ve yeteneğiyle kendini kanıtlamış bir oyuncu.

2- aynı seviyedeki diğer oyunculara nazaran bonservisi daha ucuz. (4 milyon €)

3- ligi bilen bir oyuncu olduğu için uyum sorunu yaşamaz.

4- 29 yaşında. quaresma'dan doğacak boşluğu rahatlıkla doldurabilir.
Beşiktaş'ın yeni açık oyuncusu.

Fenerbahçe için büyük kayıp.
Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun. An itibariyle imzalar atıldı. bonservisiyle beraber alınmıştır.
babel ve q7'yi hareketlendirecek. bakalım gökhan töre ne yapacak.