bugün

liverpool fc'de 26 numaralı formayı giymektedir. 1.68 boyundadır.
22 yaşına gelmesine rağmen premier lig kariyerinde sadece 76 dakika sahada kalmış ümitsiz vaka.
hakkında girdiğim son entrynin üstünden tam 15 ay geçtikten sonra hakkındaki yeni düşüncem şu:

dalglish in takımın başına geçmesiyle son 6 lig maçında ilk 11 de sahaya çıkmış ve lucas leiva dan daha kötü bir futbolcu olmadığını göstermiştir. uzaktan şutları fena değil ; ama asla steven gerrard gibi bir bombacı falan da değil. topu hızlıca sürebiliyor ; ama pas tercihlerinde eli ayağı birbirine dolanıyor. ayrıca boyu çok kısa , tabi her yere koşuyor ve ufak tefek olmasına rağmen mücadeleden korkmuyor. boyu posu biraz gökay iravul u andırıyor. liverpool da yıllarca yedek olarak kalır , daha ötesi şimdilik imkansız.
Hakkında girdiğim son entryden bu yana 7 ay geçmiştir. Geçen ay fulham maçında gördüğü kırmızı kart hâlâ kâbuslarımdan çıkmadı. Bir an önce nereye gidiyorsa defolsun gitsin. Geçen hafta city maçında ilk 11 görünce gözüm döndü zaten. Ya allah aşkına king kenny yapma lütfen. Bak sana kral diyoruz ama tutup bu adamdan futbolcu olacak diye medet umarsan daha çok bekleriz biz eski günleri. Suna
Seneye bir maç bile ilk 11 olarak sahaya çıkmaması gereken orta saha oyuncusu. Yani takımın asla spearing e ihtiyaç duyulmayacak seviyede kurulması lazım. Hiçbir harika özelliği olmayan ve 24 yaşında olmasına rağmen yıldız adayı sanılan , ne yazık ki liverpoollu orta saha.
Birazcık halı saha maçı oynamış futbolu seven ve kondisyonu iyi olan her futbolseverin izlerken ' ulan bu adam liverpool da oynuyorsa , ben de çok rahat premier ligde oynarım' diyeceği futbolcu.
bu sezon bolton takımında yılın oyuncusu seçilmiş. sen oraya git spearing. bir daha sakın düşmesin yolun liverpool şehrine. deplasmanlara geleceksen gel altyapı oyuncususun nasıl olsa. ama sakın takımda falan kalayım deme. yedek takımda da kalma. git lan. kabusumsun. geçen sene fulham maçında gördüğün kırmızı kartı geçtim fa cup finalinde kupayı kendi ellerinle verdin chelsea takımına. unutamıyorum seni cüce. ne olur git. parasını biz verelim de git. çok doluyum sana. tanım da yapayım liverpool altyapısının çıkardığı en kötü oyuncu olan başarısız futbolcu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar