bugün

hayır hayır nicki bir bayan nick i gibi durdugu icin ve muhtemelen xx kromozomlarina sahip oldugu icin degil de tesaduf sonucu yazilarini inceledigim ve super kaliteli yazdigini dusundugum icin adina entry girdigim sahsiyet.
limasollu naci entrysi ile beni benden almış yazar.hoşgelmiş.
(#230034)
isminin yasemin oldugunu tahmin ettigim yazar***
geçen günkü ''384'' entry oylamasını,dün 448 entry olarak geliştirmiştir.bu onun ne kadar çok entry okuduğunu gösteriyor.

(bkz: oyluyor efendim durduramıyoruz) * *
(#268300) entry yi düsünürken benden önce davranan yazar. demek ki yalnız değilmişim dememe sebep olan kişi.
kendisi için üzülüyorum.zira lost indirmeye ve kısa zaman zarfında izlemeye başlıyacak insandır.''yaz boyunca yavaş yavaş izlerim'' demişliği ve koparmışlığı vardır.bilmez ki pulp fiction gecenin 1'inde ''bu son izlicem yatıcam yarın iş var'' dedikten sonra 2-3 bölüm daha izlemiştir.yok öyle yaz boyu izlemek falan.buraya yazıyorum.3 hafta içinde bitirmezse ben bu işi bilmiyorum.

(bkz: şimdiden geçmiş olsun)
aylar sonra kimseler onu iplemeyince kendi kendisine entry yazmak zorunda kalan zavallı yazar. *
pek sevimli bir sıfatı olduğunu entrylerinden hissettiğim yazar.
güldüren, güldürürken de düşündüren fıkralara sahip şahsına münhasır bir yazar. sessiz ve derinden giderek sözlüğe katkılarının ön plana çıkmasını istemiyor görüntüsü çizen bir yazar ayrıca. başlıkların altında daha sık görünmesi temennisiyle.
hem cıvıl hem de kımıl kımıl olan yazariye. online listte salınışına şaşırmaktan hoş geldin demeye fırsat bulunamamıştır.*
(bkz: kucak dolusu sevgiler)
sözlükte ilk tanıdığım ve tanımaktan dolayı çok memnun olduğum, bana ilk hoşgeldini sunan sevecen yazar.
nick benzerliğimiz nedeniyle özel mesajlarda mutlak suretle karıştırıldığımız şirin yazar kişisi.* * *
#259208 no lu entrysiyle gs'li olduğunu hissettirmiş yazar.
copy paste yazarı. (bkz: en beğenilen entryleri)
ayrıca 3 yıldır ortalarda görünmeyen yazar...
son entrysini 20 eylül 2007 tarihinde 20 eylül 2007 fc sion galatasaray maçı başlığı altına giren, toplamda 154 başlık ve 897 entry sahibi ikinci nesil yazar.

güncel Önemli Başlıklar