bugün

sanırım belli bir sayıdaki farklı entrylerin olumlu not almasıyla gözüken entrylerdir * * *

edit: tamam lan tamam yeter eksi oy verdiğiniz hiç vermeyin daha iyi *
basıldıgında altında birseyler acılıyosa "aferin bana" dedirten buton
zaman zaman bazı yazarlar tarafından eksi oy vererek en beğenilenler listesinden organize olarak çıkarılan entry lere şahit olunmuştur.ama umrumuzda mıdır. tabiki değildir.özelden mesaj atılması durumunda zaten silinir.sen kafanı yormayınızdır..
her pazartesi sabahı sıfırlanan hede.
yeni yapilan ozellikler de kimsenin 1 tane bile entrysini goremedigim olay.
oylamaların zamanla önem kazanacağını gösteren entry
(bkz: son oylanan entrylerin hep mavi olmasi)
(bkz: son oylanan entrylerin hep kirmizi olmasi)
seri eksi oy veren ibnenin dokumadığı tablo.
(bkz: darısı başıma)
tekrar geri geldiler.hem de sadece yeniler değil eskileriyle beraber tekmili birden 32 kısım.
zamanla gelisecek modernize olacak cag atlayacak fasilitemizdir saygı gösterelim.
şu kötülenen entrylerin dahi listedeki zirveyi zorladığı görülmüştür. moderatörler olaya el atsınlardır ya da bir açıklama yapsınlardır. liste alt üst olmuştur. ne amaçlanmaktadır bununla. yoksa derin sözlük devrede midir???
neye göre yapıldığı anlaşılması zor olan istatistik butonu. 4 kere artı, iki kere eksi oylanmış bir entry im onuncu sıradayken bir kere artı oylanmış bir entry im sekizinci sıradadır. bu durumda eksi oylar 1.75 * oy olarak sayılmaktadır diyebiliriz. başka türlü olmuyor çünkü.
fenerbahçe taraftarı olan uuserların fenerbahçe maçları hakkında yazdıklarımı değerlendirmeyeceği gösterge.
ben butonunu aşındırma nedeni.
yazarin en az 3 iyi oy alan entrylerinin sergilendigi kategori.

(bkz: ben kendimden biliyorum)
kaç oyla en beğenilen olduğunu görebilseydik daha da anlamlı olacak istatistiktir.
nasıl çalıştığını * anlaşılmayan istatistiktir. en son artı oylananlar içinde bir kez oylanmış görünen entry listeye dördüncü sıradan girmektedir. *
en beğenilmeyenle aynı karede olabilen..
basildiginda karsiniza cikan entrylerin tamaminin sahsima* ait oldugu acikca gorulecek olan buton.denedim oyle.. sizi temin ederim. *
sevmediğiniz, hatta nefret ettiğiniz insanların başlığına yazdığınız dandik, 3 kelimeden oluşan entrylerin girdiği istatistik. bakamıyorum bu bölüme artık tiksiniyorum çünkü.

(bkz: fethullah gülen in sürekli ağlaması)
(bkz: abdullah öcalan memlekete hoş geldin)
(bkz: kazım kanat)

bunlardan bazıları.
anlam veremediğim bir şekilde değişen sıralama.
listedeki entrylerim son zamanlarda iyi yada kötü oy almamasına rağmen nasıl oluyor da bambaşka bir entry 10. sıradan bu listeye giriyor bilmiyorum.

(bkz: sürekli değişiyor efendim durduramıyoruz)

ama iyi olmuş, 10. sıradaki entrym okunmaya değer. *

(bkz: entry sinin reklamını yapan yazar) * *
en beğenilen entrylerin aslında yazarın kendi entrylerinin en beğendiği entryler olmaması gibi bir durum vardır.
o zaten senin beğendiklerini değil, diğer insanların seninle ilgili düşüncelerini ifade eder denilebilir. ancak sorun şu ki, sizinle ilgili bilgi almak isteyen kişi doğrudan sizin en beğenilen entrylerinize bakacaktır. dolayısıyla burada gudik bir durum söz konusu.

millet genellikle, küfürlü veya ayar veren, mesajı kısa olan metinleri oyladığından, "daş gibim" entrylerin güme gitmesi, yazması saniyenizi bile almayan osuruktan entrylerinizin artı manyağı olması durumunu ortaya çıkarıyor. siz de entrylerimle hatırlanmak isterim düşüncesinde olduğunuz halde, tırıvırı sabun köpüğü entrylerle akılda kalmaktan kurtulamıyorsunuz.
artı'yı eksi'yi birbirine karıştırmış ben butonu uzantısı.

30 şubat'tan gelen edit: benim bu örneği verip, "bu şekilde" bir sorun var demem, böyle bir sorun'un olmadığı anlamına mı geliyor?

allah aşkına siz hayatın anlamını ayar vermekte mi buldunuz?
mekanizmasi bozulmu$ fasilite.
50,000 km bakim zamani gelmi$, yag yakiyor alet.
güncel Önemli Başlıklar