bugün

reklamı tahrik edecek boyutta olan ucuz bir parfüm.
kırmızı ve siyak renkli, bir zamanlar erkeklerin en çok kullandığı parfümlerden biri.
diğeri için;
(bkz: axe)
erkeğin özü * ama her zaman axeı recih ederiz o ayrı *
http://www.jagler.com.tr/
(bkz: jagler jöle)
zamanında parfüm setini alanlara yanında emrah konseri bileti hediye olarak verilen parfüm markası.
parfümü olduğu gibi saç dökmeye yardımcı jöleside vardır.
çok hoş kokusu olan parfümdür. nşa'da uzun süre kokmaya devam eder.
reklam filminde sırtında hatunun tırnak izlerini taşıyan, taş gibi bıyıklı abiyle aklıma kazınan marka.
gelmiş geçmiş en iyi reklam müziği olan parfüm-traş köpüğü markası,reklam müziğini arayıp bulana kadar oldukça zorlandım ama buldum *
artık kullanımdan kaldırsınlar,kimse kullanamasın parfümü.
yatak odasında sıktığında mutfağa kadar yolu olan parfüm.
bir zamanlar vitaminli jöle çıkarmıştı. ergendim o zamanlar o yıllardan aklımda kalmış.
bu kadar ağır bir koku olamaz. her sabah pencereyi açmak, odayı havalandırmak zorunda bırakır.
bir yetişkin nasıl bu parfümü kullanır anlamak mümkün değil.
parfüm kullanmak sadece parfüm kullanmak değildir.
allahını seven otobüse dolmuşa binerken sıkmasın ibaresinin resmi olarak kutusunun üstünde yer alması gereken kokuşmuş.
Her gün sıkmazsanız dünyanın en iyi parfümü .
fazlasıyla bildik bir koku. ismini bilmeseniz bile zamanında o kadar çok kullanıldı ki farkedildiğinde aa biliyorum ben bunu yaa dedirtir.
nostaljik bir parfüm markası.
sinek ilacı gibi olan parfüm markası. sineği bile öldürmüyor amına koyayım o kadar kötü.
dünyanın en iğrenç parfümleri arasına girecek parfüm.
Şuan evde bu marka bir roll-on um var.
Kokusu gayet hoştur. Babamın erken doğum günü hediyesidir.
+10 fakir itemi olan parfüm.
nerden mi biliyorum siktir edin. ***
böcek öldürmek için kullanılan, lise 99-2000 öğretim yılının fenomeni... ciddi ciddi böcek falan dayanamıyor. ayrıca eğer şirket tuvaletinde maskelenmesi gereken bir koku varsa birebir.

hoş yıllara meydan okuması takdir görmeli. çekmecenizden eksik etmeyin. zor zamanda çok işe yarar...

not: ahanda parfümünün reklamı https://www.youtube.com/watch?v=OjXmVioWiNc
amca parfumu diyenlere alindigim, "biz daha o kadar olmedik! olmedik!" nidalari attigim parfum.
hoş olmayandır.