bugün

adam kronik sakat değil, evet çok sakatlık yaşadı ama hep farklı bölgelerden. bu adam balon falan da değil asla. bilekten sakatlık yaşadı tedaviden sonra 11 formasını aldı, mükemmel bir sol ayağı var hızlı teknik biri umarım Fenerbahçe'ye gelir ve sakatlanmaz.
oyun tarzı itibariyle emre belözoğlu tipi futbolcudur.

gerçekleşmesi halinde sakatlanmadığı sürece takıma olumlu katkı yapacağına şüphe duymak futboldan anlamadığınızı gösterir.

oyunun iki yönünü de oynayabilen kaç tane adam var ki türkiyede de bu adama bok atılıyor anlamak mümkün değil. hayır aynı zamanda çok hızlı karar verebilen teknik bir çocuk olarak görüyorum kendisini, şimdiye kadar maçları götüm yerine gözümle izlediğim için.

verimli bir transfer olabilir sakatlanmaması kaydıyla.

van pörside göt olduğumuz gibi göt olma potansiyelimiz de yok değil hani...
fenere itelenen bilmem kaçıncı sakat futbolcu. türkiyedeki futbol hayatını can bartu tesislerinden çok acıbadem'de geçirecektir.
Fener'in elinde patlayacak futbolcu.

Her sene havalanıyorsunuz sonra elinize veriyorlar.

Fan pörsü var ya içinizden gececek olum.

Valbuş içinizden gececek olum.

Haahahaha.
her fenere gelen size göre 'sakat' amk yeter artık ya 'yok balon olacak, 'patlayacak' ki bunları yazanların %90ı'da gs veya eşşektaşlı dikkat edin de o balon sizin *******'de patlamasın. <3
Transferde Muğdat Çelik’le anlaşanlar için balon olması gayet normal. Evet.
fenerbahçe'yi kullanarak west ham'dan yağlı bir sözleşmeyi kapan ingiliz futbolcu. saf fenerliler de bu adamın londra'yı bırakıp tarihin en loser takımına geleceğini zannetti açık ve net.
bu kadar fazla gündeme gelen transferler zaten bir türlü gerçekleşmiyordu yine değişmedi.
bir fenerli olarak, gelmemesine sevindiğim adam.

bize ikinci rvp vakası olabilirdi.

hiç ummadık yerden iş yapacak süper isimler gelecek sabredin arkadaşlar.
West Ham United ile 3 yıllık sözleşme imzalamış.
Gelmesi iyi olurdu amk karısı istememiş. Bu avratlarına sahip olamayan ibneler gelmesin. Evet.
adam istanbula geldi dediler şaka maka ali koç çok kötü başladı umarım düzelir.
supriz olan gelmemesi degil, gelmesiydi. bu yuzden fenerbahce yonetiminde hata yok, basarisizlik yok, oldukca yetenekli ve fark yaratacak bir adami istediler, olumlu adimlar attilar ancak oyuncu tercihini ulkesinde kalmaktan yana kullandi. sira b planlarini gormekte ali koc yonetiminin.
Liverpool west ham maçını izliyorum daha pas atamıyor. iyi ki gelmemiş. Evet.
koyu bir fenerli olarak sakatlığını atlatıp takıma katılmasını beklediğim ingiliz süperstar. işte o zaman görücem ben bugün fenerlilerle dalga geçenleri açık ve net.
zamanında fener istedi gelmedi . şimdi ingilterede 2.ligden bir takımla anlaşmış. Aptal her şey farklı olabilirdi. Aptal!
30 yaşında futbolu bıraktığını açıklamış.