bugün

çoluğunun çocuğunun rızkını 300 bin tl ile locaya veren aklından şüphe ettiğim ünlülerdir. içlerinde Enis Arıkan, Pelin Anıl Altan çifti, Meryem Uzerli, Demet Akalın Okan Kurt çifti gibi isimler. Neden daha sosyal sorumluluk projelerinde yer alan duyarlı ünlü isimler yok derseniz onların böyle para saçacak durumları yooktur da ondandır kardeşlerim. 300 bin TL ile Jennifer'i Amerikada dinler, Amerika'yı gezer, yer içer gelirsin paran artar.
Aralarında iflasını verip, devletten mal kaçıranlar da vardır..

Hadi şimdi eller havaya..
boş beleş insanların ünlü olduğu, yeteneğin y si olmayan insanları bu hale getirdiğimizden ötürü oluşan durumdur. aslına bakarsanız kimsenin kimseye söz söylemeye hakkı yok. zamanında sen bunu neden izliyorsun, neden dinliyorsun dediğimizde çoğu insan herkes özgür kardeşim, isteyen istediğini izler ve dinler sizene diyenler bugün ise bu ünlü yaptıkları kişiciklere bişey söylemeye hakkı yok kanımca. isteyen istediğini yapar değil mi?
Gelir adeletsizliğin en açık örneği.

Vay amk ya biz ev almak için bir yerlerimizi yırtıyoruz kırk takla atıp hesap üstüne hesap yapıyoruz kimisi de bir konser için 300 bin tl verebiliyor.

Üzücü.
akp döneminde olmuştur..

ucube bir ülke yarattınız lan horozbu çocukları..
memlekette kriz var ama bu kriz tüm dünyada yaşanan sömürü düzeninin ve kültürünün yarattığı bir kriz.
ne yazık ki tarih boyunca bu kriz hep vardı hep var olacak.

%1 lik azınlık %99 u sikecek o yüzde %99 luk dilimde ki %10 ise kendileri sikildikten sonra kaldırıp sıra bizde diyerek kalan %90 ı sikecekler ve kalan %90 içinde erken toparlananlar madem bizi siktiler bizde herkesi sikicez diye gücü yettiği herkesi sikecek.
çok merak ediyorum, bir konsere bu kadar para verenlerin kafasının içinde beyni var mı?
Bedava olsa bile izlemeyecegim ilgi orospusu kezbanin konseridir. Gotundeki killar da artik burgu kadayif olmustur.
300 dolar olmasın o.Dediğiniz rakam tl karşılığı 1.650.000.- lira.Millet hakkaten kafayı yedi.Değil 300.000 dolara 300 dolara dinlenecek şarkıcı değil.

Edit:300 bin dolar değil tl imiş.Özür dierim.Yalnız dediğim gibi 300 bin lira büyük para j lo ve organizatörleri son vurgunlarını yapıyor.

Son edit:300 bin değil 300 lira etmez de neyse.
Allah hesabını sorar.bu memlekette aç insanlar varken o psrsyı konsere vermek nedir.
ben o 300 bin lirayla amerika'ya gider, gezip dolaşıp en önden izlerdim jennifer lopez konserini. üstüne para dahi kalırdı.
Vergi memurlarının, maliyenin direkt olarak hesaplarını inceleme altına alması gereken ünlülerdir.

Yok öyle vatandaştan verginin vergisini almak amk,

Gitsinler bunların gelirlerini giderlerini incelesinler.
para bu, ne zaman gerektiği gibi kullanıldı ki, gerçi banane milletin derdi beni mi gerdi.
300bin tlm olsa orta halli bir ev + araba alırdım. 11 yıldır evliyiz bir evimiz yok.
paranın kariyer yaptığı ülkemizde çok normal bir durumdur.
acaba vicdanen rahat mı? olan ünlülerdir.
hele ki birleşmiş milletlerin verilerine göre her 5 saniye de, bir insanın açlıktan öldüğünü ve 2 saat süren konserin sonucunda bu rakamın 1440 kişiye ulaştığını hesap edersek.
''Öfkelenmek ve sızlanmak ahlaka aykırıdır'' der epiktetos. Bu başlığın altında sızlananlar aynı derecede zenginliğe sahip olsalardı locayı kiraya bile verirlerdi.
Millet acından ölüyor olan olmayana verse mutlu bir dünya olsa keske dedirten durumdur. Gerci millet acından ölüyor kime ne mahalle yanarken orospu saçını tararmış.
Fakirleri oldukca yaralamistir.kiskanmayin 300 bin para mi aq.
tek kelime ile parasal görgüsüzlük örneğidir.
Sırf orada görünmek için veriyorlar.
5k paraya kulak ameliyatı olsalardı hiç gerek kalmazdı.Kerizleri silkelemişler.Jennifer lopez bile kendi konserine 300k vermez amk.
sizene amk. onların parası istedikleri gibi harcarlar..
sonradan görmelerin yaptığı eylemdir...
hmmm... 300 bin lira resmen 45 bin euro eder...ben daha hic herhangi bir konserde bi konser biletinin 45 bin euro olduğunu görmedim, duymadım...gelir dağılımı açılımı korkunç boyutta türkiye´de...