bugün

çalışan her erkek yapar bunu, kimse kimseyi kandırmasın.
Hepsini instagramdan buluyorum çoğunun hesabı gizli istek atıyorum kabul etmiyorlar. Yazsan yalarun yavrum diye başına bela olurlar. Anca bakıyorum o nedenle bu iletişim çağında bile karşısına geçip benim ol demekten başka seçenek yok.
feyk zenci hesabı aç ve ingilizce konuş.
mesaj atamadıklarına istek at. çoğu kabul eder.
kızlara borçlandırır !..

(bkz: 31 çekilen kişiye telif ücreti ödemek)
kafalar yine zehir amk. devlet o vitaminsiz yerine sizi göndereydi uzaya en azından uzaylı sikerdiniz deneyin kralını yapardınız.
işyerindeki diğer erkeklerinde seni düşünerek aksiyona girmelerine sebep olur. ne demişler ? karma is a bitch.

25 sene falan oldu çalışmaya başlayalı 8 tane farklı yerde çalıştım daha 1 tane kız ile beraber çalışmadım lan. sektör ile alakalı benim gudubetliğim değil diyerek kendimi teselli ediyorum çeyrek asırdır..
cünüp cünüp çalışınca kazandığın paranın da bir yararı olmaz gel vazgeç bu sevdadan.
home ofis çalışmanın sona erdirdiği aktivite.
Yaklaşık 15 yıldır çalışıyorum, bankaciyim , sağım solum her tarafım bakımlı, alımlı kadınlarla dolu, lakin sizdeki zihniyeti anlamıyorum. Bu nasıl bı sapkinliktir amk. Birinden hoslanirsan gider insan gibi konuşur gorusursun. Zaten herkesten hoslanman mümkün değil. Bi sure sonra aile gibi oluyorsun iş arkadaslarinla. Zihniyetiniz batsın sizin.
kime sorsanız inkar edilecek eylem.

ama işin gerçeği şudur ki insanların çoğu arzu nesnesi olmaktan hoşlanırlar. biri beni düşünerek o işi yapıyorsa gurur duyarım. mantıklı olan da bu değil midir zaten?
(bkz: sekreterini sken cayini kendi alir)
--spoiler--
biri beni düşünerek o işi yapıyorsa gurur duyarım.
--spoiler--

iki foto at da gururlandiralim madem.
O kızlarda sizi düşünüp 31 çekmiyordur aranızda yakışıklı varsa onu düşünüp çekiyorlardır.
sizdeki bu yoklugu,
sizdeki bu kendine guvensizligi, ezikligi gordukce halime her gun sukrediyorum.