bugün

fav'ın eski versiyonu.
(#28591817)

ilk defa bir entryyi eklemek istediğim entry hedesi. yazar da silik olmuş ama yine de eklemek istiyorum. nasıl yapacağımı da bilmiyorum gerçi.

Ek:buldum, yaptım, oldu.
(#12513410).
Sanırım mobilde bulunmayan buton.
unutulmuştur. nasıl yapıldığıyla ilgili video çekeceğim.
atanamayan fav. insanı mutlu eder. hem eklenmesi hem eklemesi.
o kadar güzel entryler var ki aralarında açıp tekrar tekrar okumaktan gerçekten büyük keyif alıyorum. kimisi gerçekten ciddi entrylerdir içinizi epey burkar, bafrayı kopartacakmışcasına çektirir. kimisi ah be aynı böyleydi demi diyerek eski güzel anıyı hatırlamanın mutluluğunu ve tebessümünü verir.
sözlüğün en çok sevdiğim yanıdır.
bir türlü bulunamayan buton lan insanlık namına biri söylesin bir türlü bulamadım amk.
Yeni tasarımda bulamadığım buton. beğendiğimiz entryleri nasıl ekliyoruz biri gelen kutumu yeşillendirirse sevinirim.
beğendiğim entryler bi yerde toplansın istiyorum, sonra okumak için ama yok.
(#17770014)
arada bir sıkıldıkça açıp okumak istediklerimi rahatlıkla bulduğum butondur. öyle ya, bazen hoşuna gittiği şeyleri defalarca okumak istiyor insan. hele ki birileri, sizin içinizden geçenlerin çoğunu böyle güzel dile getirmişse, çok güzel oluyor.
bunlar varken üstat lığımız sorgulanamayacak bir buton dur.

bu butonlar da olmasa hiç bir kıymeti olmayacaktır.

istatistikler

(yazarlar tarafından favori listelerine en çok eklenen entryler)

2. şu çılgın laikler/#285733 montajelemani

4. hazreti muhammed/#9156 çakan adam
5. ilk öpüşme/#407561 rasko
6. allah/#9160 çakan adam
7. kuran ı kerim/#9246 çakan adam
yeni tasarımda buraya nasıl entry ekliyoruz lan?

10 fazla işte budur eklediğiniz entryi görmek istiyorsanız silmeniz lazım başka yolu yok.
sözlük yazarlarının en beğendikleri entryleri ekleyebilecekleri yerdir. ilk üye olduğum zamanlarda sürekli baktığım yerdi, birileri entrymi işte budur üstat'a ekledi mi diye bakar bakar, dururdum. fakat, geçen zamanlarda sözlük yazarlarının bu butonu pek kullanmadığını gördüm. yapacak bir şey yok, önümüzdeki entrylere bakacağız. *
ulu szölükte pek kullanılmayandır. ekleyene kadar ebem ağlıyor amk. haklılar eklememekte.
yaklaşık 1 senedir sözlükte yazarım gel gelelim ki ne işte budur üstatlık ne de coşmuş entry m vardır. (bkz: yazar burda çok içerlenmiş)
(bkz: #11166975)

daha ne olsun.
sadece son 10 budur işte denilen entryleri listeleyen ben butonu sekmesi. teeee fi tarihinde budur işte dediğimiz entryleri bu nedenle tekrar göremiyoruz ya da görülüyordur da ben yeteneksizimdir( sözlüğün orasını burasını karıştırmaya korkuyorum elimde kalacak diye ). evvel zamanda budur işte dediğim entryleri tekrar okuyup "ya ne malmışsın beğendiğin şeye bak" diye kendi kendime ayar verecektim veya "bak güzel şeyler kaçmamış gözünden" deyip kendime aferin diyecektim ben. neyse artık.

evet başka derdim yok üstadım, bunun derdine düştüm.
--spoiler--

işte budur üstat
1. uludağ sözlük moderasyonu/#8848
2. yani/#46524
3. salca/#137571
4. cikarinbeniburdan/#4044426
5. zall/#10597
6. maddox/#2665748
7. july4th/#18938
8. moonlight sonata/#3886080
9. topsunuz olm/#9161767

--spoiler--

edit: topsunuz olm silmişsiniz lan.
kabul etmek lazım aslında, ben "işte budur üstat"lık entry giremiyorum, ilk üye olduğum zamanlarda sürekli bakardım panelime, birisi entrymi böyle niteledi mi diye, lakin geçen zaman umudumu tüketti, evet olmuyor, e napalım kardeşim, bazen olmuyorsa olmuyor.
(bkz: işte budur üstat)
diğerlerine artı verdiysem, buna on artı vermeliyim diye düşünen yazarın, beğendiği entry'yi taçlandırma isteğini giderdiği butondur. yazarın alnını öpme yoludur. alkıştır. bugün ilk kez kullandım, çok mutluyum.
(#8432398)
(#8424153)
dalga geçme aparatı.

entrymi kaç zamandır işte budur üstat olarak ekleyip sonra da çıkartan yazar;

topsun olm.
bir çok yazarın muhtemelen haberi bile olmadığı sözlük özelliği.