bugün

ot gibi yaşayan erkektir.

edit: sözlükte bu kadar ot bağımlısı olduğunu bilmiyordum.
ot içen erkektir.
Boş işler peşinde olmayandır, hedefi olan ne istediğini bilen erkektir.
Bütün havalılıklardan uzaktır.
Benim. Ama bir şey hak ediyor muyum onu bilmem.
olan var olmayan var durumunun tesbitini yapan başlık.

içki+ sigara+ karı+ kız = ayağı olan erkek.

edit: biri sıçmış ama boş sıçmış.
Bu benim ama öyle mükemmel falan değilim.
He evlendim evimin adamı oldum orası ayrı.
fasulye deneyinde pamuk olarak kullanılacak erkektir.
arkadaşlar üzgünüm ama sanki biraz şey erkektir.

ılık.
--spoiler--
temele sormuşlar...

kanadı var uçamaz, peteği var bal yapamaz?

temel de ''öyle arının amına koyim'' demiş.
--spoiler--

kıssadan hisse...
ben işte, ama sonuncusundan az var.
ışid uyesidir.
aranan erkektir. aranıpta bulunamayan.
yazan arkadaşın acaba böyle bi sevgilisi olmuş mu hiç.
böyle olan adama pas veren bi kız görmedim ben. genelde silik deyip geçerler sonra da böyle adam ararlar.
O ne la öyle ılık mıdır nedir.
benden bahsediyor sanırım.
içki: ✔
sigara: ✔
karı kız: ✔
ayak: ✔

bu seçenekler doğrultusunda kendimi evde kalmış birey olarak kabul ediyorum.
Bu şey değil mi ya. Ben. sigara hariç tabi.
şerefe kadeh kaldırılıyorsa düğünde falan olabilir. Yaklaşık dokuz yıldır sigara icmiyorum.

Karı kız ayağı kastedilen bara pavyona takılmaksa oralar içmeyen adama göre yerler değil.

Yalnız ben hayatımı tek bir kadına adayacak tipte bir insan değilim. Evlilik ile ilgili de genelden farklı düşünüyorum. Çocuk sahibi olmayacaksa evlilik gereksiz bana göre.
işte burada duran erkektir, mesajlarınızı bekliyorum kıslar.
eşittir gay.
Hayata dair en ufak bir tecrübeye nail olamamış erkektir,kız ayağı dediğin şey olması gerekendir ileriye gidilmediği müddetçe salt olsada bulunur erkil bireyde.
hayata tecrübe olarak bakmak lazım dünya iyiye gitmiyor seleksiyon hayvanlar alemine özgü birşey değil ve kimsenin yarını bile belli değilken yarın ne içeceğin hakeza ne yaşayacağın belli değil ve ömrü hayatı boyunca bu maddelerden uzak durmayı beceren adam fazlasıyla manastır hayatı sürüyordur zaten,mum sönmüş,elektrikler gitmiş körün umrundamı hesabı sunu unutmamak lazım insanoğlu hayata doğuştan gelen tecrübelerle başlamıyor,yaşıyarak görerek ögreniyor ve us'u ilede istediği yolu seçiyor sizde ona göre erkeğinizi seçin.
Dün gece yarısı mezuniyet ayağına parasını ödediğim sınırsız içkiyi, kafası güzelken sarkıntılık yapan 3-4 dişi bireyi reddederek çitayı yükselttiğim başlık. Kimse eline fırsat geçmeden ne yapabileceğini bilemez. Evet.
Ayrıca hayattan yalnızca dünyevi zevkler mi beklenmeli ey insanoğlu!
Yoktur ya da soyu tukenmistir. Sahsen hic karsilasamadik.
Hayatımın anlamıdır, bir kere elini dokundurduğunu görmedim. Aşık olma sebebimdir
gözü açıldığında görmüş geçirmiş yaşıt hemcinslerine göre daha tehlikeli olacak erkektir.