bugün

(bkz: oha)
sözlükteki öküzlere oha demeyi tercih ediyoruz biz.

edit: şimdi üstüne alınan bir sürü öküz eksiler beni *
(bkz: çüş)
(bkz: konunun içeriğini algılayamamak)
(bkz: yükselen burcu ayı olan öküz burcu erkeği)
kitabın içeriği her ne kadar ilgi çekici gelmiş ise de yazarın kullandığı dil bana fazla itici geldi. çok ta kişisel gelişime fayda sağlamayacak cinsten. şahsım adına asla tavsiye etmem.
kişisel gelişim değil kişisel gerileyiş kitabıdır.
sıfat yapan " ki " ve " demek " fiilinin emir kipi almış halinin yazımıyla ilgili problemi olan başlık.
kişisel gelişime kapak mahiyetinde müthiş kitap
(bkz: içinizdeki öküze oha diyin)
yönlendirme hiç olsun ki içimize dokunsun. uludagsozluk adlı yazarı esefle kınadıktan sonra bu yazım yanlıştır demek istiyorum. dimek ne lan?
bülent akyürek kaleminden bir kişisel gerileyiş kitabıdır.

kitap ismiyle bir kez ofsayt'a düşmüş, akabinde daha en baş üç beş sayfada 2. ofsayta düşen kitaptır... mantık hatalarıyla doludur... cok acemice ve sokak ağzıyla yazılmış basit bir dili vardır.

kişisel gelişim kitap yazarlarının ve okurlarının tümünü bir din üyesi gibi göstermiş, abartılacak derecede eleştiren kitap. hadi eleştirdin ne verdin okura, kocaman bir sıfır... argo ve kabalığın hat safhada olduğu okumanızı kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir kitaptır...

dileriz ki daha kaliteli ve seviyeli kitaplar yazılır kişisel gelişim kitaplarına da okurlar ve yazarlar da eksiklerini daha iyi görür.

kitabı okuyunca kişisel gelişim kitaplarına daha fazla sarılıyorsunuz, ters tepki yaptığına göre, kitap da amacına ulaşamamış efendim..

ayrıca yazarın da kişisel gelişim kitapları okuması kesinlikle gerekli. zincirlerini kırması gerekir. benden söylemesi.

'bitirilemeyen kitaplar'a iyi bir örneklik teşkil eder.

peşinen edit; nacizane okur tavsiyesidir, bu mesaj kendi kendini yok edecektir..
ismi dolayısıyla dikkat çeken, fakat kişisel kanaat derecesinde subjektif bir yorum olaraktan: fark peşinde bir üründür. (bkz: farklıyım ben)
(bkz: içimizdeki öküzlere)
kişisel ilerleme kitapları ile dalgasını geçen kişisel gerileyiş kitabı.
bülent akyürek, "insan olun yeter" demektedir.
görsel
ezber bozan kitap.
kapitalist sistem ve onun getirdiği kişisel gelişim denen şeye tasavvufi bakış açıdan yapılan bir eleştiri niteliği taşıyan bir kitap.kitaptan 10-15 sayfa okuyunca bülent akyürek'in yazdığı belli oluyor.kitap daha çok 2000'ler tasavvufu ürünü olmuş gibi gözüküyor.bu tasavvufu içeriğin yanında cinsel öğeler,argo kelimeler ve küfürler de görülüyor.bunun sonucu olarak da kendi içinde çelişkiler yaşamıyor değil.buna rağmen pek çok arkadaşıma tavsiye edebileceğim bir kitap.10 üzerinden 6,5-7 puan alabilecek bir kitap.**
kişisel gelişim kitaplarına hücum dedirten bir kitaptır. yaşasın kişisel gerileyiş kitapları diye bangır bangır bağıran bülent ağabeyin on numara kitabıdır.
kişisel gelişim kitaplarını okumamı bıraktıran kitap.
Kişisel Gelişim kitapları ile kafayı bozmuş olanların okuması gereken kitaptır.
babama alacağım kitaptır.çok istedi
diyemem burcum boğa.
okunası bir kitap olduğunu düşündüğüm ve çok doğru bulduğum ,uygulanmasını kesinlikle istediğim bir davranıştır .
(bkz: ah deme oh de)