bugün

son derece tırt bir tarihte doğmuş olup, davarlık konusunda ihtisas yapmış erkek.
magandalıkta ısrarlıdır, kıskançlığıyla yer bitirir, sevmeyi bilmez-böğürür.
manda kadınıyla çok iyi anlaşır.
tüm kadınlara, hayatı en mükemmel derecede zindan edenlerin mensup olduğu burçtur. hem öküzlüğü hemde ayılığı bünyesinde aynı anda barındıran ayrıcalıklı baş belalarının burcudur...

diğer özellikleri ise:

gurubu:havagazi.
uğurlu günü: haftanın sekizinci günü.
gezegen: hıyaronia.
uğurlu sayısı:00
uğurlu taşı: hela taşı.
burcunun kokusu: "teke edue toilet" üst notası tezek ağırlıklı olup, dip notası osuruk çiçeğidir...
hassas organları:

mercimek tanesi gibi beyinleri: zaten küçük olduğundan, sürekli stop eder.
granit kıvamında kalpleri: yaş ilerledikçe her geçen gün daha da taşlaşır. zalimleşir.
kör olası gözleri: gün geçtikçe lüzümsuz şeyleri görme, esas görmesi gerekenleri görmeme rahatsızlığına yakalanır...
aranmalı bulunmalı mütemadiyen sevişilmelidir.

ne bu monakoyim yav, x burcu erkeğinin taşakları büyüktür, gözleri ateş saçar, aman güvenmeyin yalancıdır da ibne falan fişmekan. yahu bir insanın doğduğu gün ve ay o insanın kişiliğini etkiler mi yuh amına koyim resmen (ilk seferde kendime hakim olmuştum halbusem) salaksınız lan. şaka maka sözlükteki şu filanca burcu erkeği filanca burcu hatuşu başlıklarına bakıyorum millet ciddi ciddi eski sevgili deneyimlerinden yola çıkıp tahliller yapmış, e iyi o zaman yeni tanıştığın birine de adını sormadan önce burcunu sor.
zodyakta akrep, kızıldereli burcunda yılan, çin burcunda maymun olan bir insandan daha şanslıdır.
türk kızlarının en çok tercih edeceği erkektir.
çılgınlarca şahsımı tarif etmiş başlık.
aşk acısını feysinden erkeklere öküz, odun.. diyerek yansıtan kezbanın kurabileceği en uzun cümle.
(bkz: yazar burda kendinden bahsediyor)
(bkz: komik olmaya çalışmak).
(bkz: ben böyle birini tanıyorum)
yükseleni 1.50, trip burcu türk kızıyla uyumlu bir çift olacaktır.
bu coğrafyada çok yaygın bir cinstir ve çok revaçtadır.
(bkz: kezban başlıkları)