bugün

entry'ler (184)

evin önünde seksek oynayan çocuklar

insanı çocukluğuna götürür,harabeder sonra da geri getirir o çocuklar.

türkiye israil savaşı

berabere biter.barış rahatsız mı ediyor insanları bilmem ki.

sözlük yazarlarının itirafları

bugün astım krizim tuttu,başım dönüyordu.sırf elimi tutsun diye abarttım.sonra koluma girdi ve gözlerime baktı* istediğimden fazlasını elde ettim sözlük*

hatun kişiye yakışmayan etkinlikler

apaçi dansı yapmak.

soğuk yatağı ısıtma yöntemleri

yorgana sarılıp rulo olmak*.bu sayede ıstılacak alanı azaltmak faydalı bir yöntemdir.

lens kullananlara tavsiyeler

ilk başta takması çok zor gelebilir.ben 5 gün uğraşmıştım mesela.herhangi birinden yardım alma şansınız yoksa lensleri önünüze bir havlu vb. bir şey serip takın.takamayıp düşürürseniz bulmanız zor olabilir.

10 lira vermemek için evde yaş pasta yapan kadın

o güzelim pastadan yememiş insan söylemi.annenin yaptığı pasta candır.anne pizzası da candır.hatta o daha candır*

1 asker yine şehit

(bkz: terör örgütü dağılmak üzere)
(bkz: bunlar terör örgütü içindeki çatışmalar)

21 ekim 2011 pervari de 1 şehit haberi

kesin birisi bi programda sıcacık koltuğunda terör örgütü dağılmak üzere diyordur şimdi biz buna üzülürken.Allah rahmet eylesin şehidimize.

sözlük yazarlarının itirafları

bugün seni seviyorum demeyi planlıyordum.uzun uzun yazamayacağım sebeplerden dolayı çok üzgündü diyemedim.o üzüldükçe ben de üzüldüm be sözlük.başka bahara kaldı.*

edit: o bahar geldi *

cemaatin camide çocuk istememesi

"40 yaş üzeri" ifadesini gördükten sonra normal karşıladığım durum.ama ironik kısımsa gençler ne namaz ne oruç biliyor diye yakınanların yine bu cemaat olması.camiden kovulan ya da camide büyüklerin kötü muamelesine maruz kalan çocuk da bir daha gelmez işte camiye.

lisede en piç sınıf bizimkiydi

genelde yapılan en uç nokta olaylar ile desteklenmesi gerekli olan cümle.Ayrıca kendinde sonra karşı tarafın biz şunu yaptık demesiyle uzayacak bi muhabbet alt yapısı oluşturur.abi biz bi sefer okulda kar maskesi ile gezmiştik gibi devamlar olabilir.**

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

önce saç sonra göz sonra yüzdeki uyum ve ifade.

tartışma esnasında haksız olduğunu fark etmek

haklısın abi,ben bi daha düşüneyim denilip adam gibi çekilinmesi gereken tartışmadır.

aptal kız

tarih kitabında gördüğü Hitler'in faşist olduğunu öğrenip,sonra da bi yerde komünist kelimesini görüp faşistler komünist mi gibi cümleler kurma yetileri olan kızlar oluyorlar.

ünlü birini görünce yapılacak hareketler

naber la sıpa diyip enseye bi tane indirip hızla uzaklaşmak.

tivorlu ismail in eurovision a katılması

o brutaller,screamler ile tüm iskandinav ve polonya gençliği telefonlara sarılacak ve o ülkelerden 12 üzerinden 666 puan almamıza vesile olacaktır.

deveye sormuşlar

yetti lan sorduğunuz demiş.

türkiye de isminin oral olması

yazık günah be.anne baba değil düşman bile yapmaz**

erkeklerin hepsi aynı diyen kadın

herkesi azıcık tanımış kadındır.bir ağaçtan yola çıkıp * * tüm ağaçlar aynıdır demekle eşdeğer.bizde kötü bir kadın görüp "ulan alayınız aynısınız" mı diyelim şimdi yani?