bir şeylerin unutulmaya başladığını fark ediyorum. anıların yavaş yavaş silindiğini. zorluyorum bazen hatırlamak için, hatırladıkça tuhaf oluyorum. sanırım yavaşça kalbimden çıkıyor en sonunda. çünkü elden daha fazla bir şey gelmeyeceğini kalbimde anladı, yapacak bir şey kalmayınca bazen ya çekip gitmek ya unutmak gerekir ya, ben olduğum yere çakıldım ama unutmayı başarıyorum galiba. çünkü dediğim gibi; yapacak, uğraşacak başka hiçbir şeyim kalmadı.
Icimden gelenleri soyleyebilsem boyle bi insan olabilir miydim.
görsel
Yorgunum kırgınım. Canın sagolsun.
ne olacak bu ülkenin hali.
yazsak olmuyor mu??
Gel gözüm iki bardak çay içelim. Azıcık da gülümsesen derdim tasam kalmayacak...
gel bak ne diyeceğim sana. gel gel yanaş hele. al sana . (bkz: nah)
Ya ben diyetteyim 1 haftadan hallice bir süredir.

Bayağı iyi bir diyet ama. Fastfood ve abur cubur tüketmeden günde ortalama 3 saat ter atıp 2 öğünü sütlü nesfitle geçiştirip 1 öğünü de normal yemekle destekliyorum ve o günden bu güne

2 kilo almışım.

Dalga mı geçiyorsun hayat benimle?
bu saatte toplanti mi olur? olmaz bence.. olmamali..
Böyle aşkın ızdırabına.....

Diye başlayan cümleler kuruyorum. Yavşak ve şerefsiz insanlardan da bıktım narsist, bencil ve gönlü ..... Olanlardan da bıktım.
Ey ulu Tanrım, soruyorum sadece, neden ?
kendi savaşım olmayan bir harbe gönderilmiş çaresiz asker giyim. kendimden olmayanı neden öldürmeliyim hiçbir fikrim de yok. sadece yaşamak için öldürüyorum, bunla yaşamak zor ama yaşıyorum işte.
Ülkenin hali beni endişelendiriyor.
Hayat sadece para ve seks.
agarthayı başınıza geçireceğiz. bunu siz istediniz. ve diyeceksiniz ki:

"içimizdeki bir kaç beyinsiz yüzünden helak oluyoruz". ha evet aynen öyle. biz içimizdeki bir kaç beyinsiz yüzünden çok helak olduk, sıra sizde.
Sırf kendimi tatmin etmek için yazıp çiziyorum şuraya. Saçmalıyorum. ilgi çekmeye çalışıyorum. Çünkü ben bir ergenim. Bazen fotoğraf da atıyorum. Yine ilgi çekmek için. Bunlar yalnızlığımdan da olabilir ama yine de saçmalık olduğu gerçeğini değiştirmez. Belki de bu yazıyı bile ilgi çekmek için yazıyorumdur, bilmiyorum. Keşke şimdi simit olsaydı. Ama pastane simidi. Yumuşak olanlardan. Ayrıca yanında tulum peyniri de güzel olurdu. Bu arada çok yoruldum. Yoruldum yani. Bunu söylerken kendimi john coffey gibi
hissettim. (bkz: john coffey)

Ben o kadar tutarsız bir insanım ki, anlatamam. Çelişki abidesiyim. Neyse yazdıklarımı da kimse pek takmıyor zaten, iyi geceler arkadaşlar, hoş kalın.
Ayın karanlık tarafında ne oluyor acaba?
Kufurlu ama okumayin.

Anani sikeyim sivrisinek gibi orospu evladi. 5 dakikada butun bacagimi isirdi napcam ben amk sabaha kadar kasinip duruyorum. Uykum kacti.
"Bu sefer farklı olacak." insanların hep beni yanıltacağına inandığımı söyleyerek kandırıyorum kendimi. Sonuç: hiçbir şey değişmiyor. Endişelerimde haklıyım ama neden halâ çabalıyorum?
Gitmem lazım buralardan ama babamın borcu cok amk adamı yuz ustu birakamiorum.
Bazen sadece şansımız bizi biz yapıyor.
Rakı masasında şarkının sadece şiir kısmını söyleyecek sigaradan sesi boğuklaşmış biri olmalı.
Allah senin belanı versin gerizekalı sinek. Lan uyumaya çalışan insanın kulağında vız vız gezilir mi. Lan sabah oldu ben uyuyamıyorum. Ama pusudayım nasıl olsa şu telefonun ışığına geleceksin orospu çocuğu. Evet ben bunları bir sineğe söylüyorum. Allahın cezası.
yeter.....