bugün

iç güzellik uzmanıyımdır...
Abiiii, ikili ilişkilerde,
Kadın ve erkek arasında da değil
bir iş bağlamak üzere olduğunu düşün.
alımlı ve şık olacaksın. O iş sen de ..
Bunun dışında vassafsın. Bu kadar.
Günümüzün romantik ve cinsel ilişkilerinde çoğu kişi tarafından önemsenmeyen özellik.
değerlidir, kiymeti bilinmez, kendi başına önem arz eder, ama günümüzde dış güzellikten sonra gelir.
Çirkinlerin, tipsizlerin ve şişman varillerin kendilerini kötü hissetmemeleri için götten uydurdukları bir zırva.

iç güzellik diye bir şey yoktur. Güzellik algısı ve değeri dış güzelliğe göre ölçülür. Bir insanın dalağını ciğerini böbreğini mi güzel bulacağız?

iç güzelliğe inanan insan ahmaktır.
Hala buna inanan var mı lan? insanlar ilk dış görünüşe bakıyor kim ne derse desin. Kimse at hırsızı kılıkla ya da kezbanın tekiyle birlikte olmak istemez.
Bazen çok içerilere kaçıyor. Bulması zaman alıyor.
Bir işe yaramaz.

Bu yaşıma kadar iyi bir insan olmaya çalıştım. Hiç bir konuda yardımcı olmadı.

Siktir edin iç güzelliği.
kesinlikle önem verilmeli. daha yeni yaşadığım bir durum. güzellik olarak daha iyi olan birisi ondan tek basit birşey istememe rağmen beni yüz üstü bıraktı. ona nazaran daha az güzel olan birisi ise her zaman yanımda olduğunu söyledi. şimdi gel de yüz güzelliğini savun.
dış güzellik varsa iç güzellik bonus gibidir. dış güzellik yoksa karar size kalmış.
iç güzelliği olan insan zaten kendine saygı sahibi de olacağı için kendisine dikkat eder haliyle ortalamanın üzerinde olur. iyi huy, iç güzellikten kasıt buysa, salaklıkla karıştırılmamalı.
Çirkinlerin ve tipsizlerin kendilerini kötü hissetmemeleri için uydurulmuş bir zırva.

iç güzelliği diye bir şey yoktur. Her şey dış güzelliktir.
Dış güzellikle entegre olunca karşı tarafa hayran olmaya sebep olur.
Çoğu insanın flörtleşme esnasında söyledikleri büyük bir yalandır diye tahmin ediyorum.
yüz yıllık masal.
Dışarıdan bakılınca görünmeyen bir takım şeylerdir.

"karşı tarafta ne arıyorsun?" Diye Sorulunca "iç güzelliği" diye cevap verirler.
onlara göre bu iç güzellik tanıdıkça ortaya çıkar, ama tanıma şansı verilen kişilerin parametreleri sadece iç güzellik değildir.
Belki de arabasının modeli yahut ta saçlarının bukleleleri daha güzeldir.
allah uçak kazası vermesin diyorum ben genelde.
kalmadı pek.
çirkinlerin ve tipsizlerin kendilerini kötü hissetmemeleri için uydurulmuş bir saçmalıktan başka bir şey olmayan hede.

her şey dış güzelliktir. kimse birisinin içi güzel olduğu için ondan etkilenmez.
Çirkin olana teselli olarak sunulan güzellik.
Görebilmek için dış güzellik mülakatını geçmek gerekir.
https://www.youtube.com/watch?v=XujqzHC9Oec

baya hoş.
dışa taşana bakın.

gerçekçi olun.
her zaman önceliğimdir. misal veriyorum; yemyeşil bir karpuzu gördünüz görüntüsü ağzınızı sulandırıyor adeta. fakat kestiniz baktınız içine kabak çıktı. o karpuzu yer misiniz. cevap orada işte.
Ben anlamıyorum abi. Anlayamıyorum yani. Çoğu zaman, hatta nerdeyse her zaman ben kendi tipimi, vücudumu, kısacası görünüşümü unutuyorum. Konuşurken, gezerken, birşey alırken, şarkı söylerken ne yaparsam yapayım vücudumun durumu hiç aklıma gelmiyor. Nasıl göründüğümü hiç düşünmüyorum.
Sanki beynimin ortasında bir ben var ve vücut da yönettiğim bir robot gibi. Hani eski çizgifilmlerde olurdu ya, transformers gibi makinelere binerlerdi kafasının içine, ordan robotu yönetip kavga ederlerdi, aynen onun gibi. e bu da makine gibi. Yağını suyunu eksik etmeyeceksin, sigara içmeyceksin, spor yapacaksın dikkat edicen bilmem ne.
Yani sanki bu vücut ben değil gibi, zamanı geldiğinde, kullanılmaz bir hurda olduğunda atıp gideceğim bir araç gibi.

anlamadığım kısım ise, bu kabuk için insanların kendilerini kaybetmesi, birbirlerini aşağılaması, aşık olması hatta başka insanları öldürmesi...

çoğumuz çirkinizdir, ama kendi "iç güzelliği" dediği şeyi bile "güzel/yakışıklı" birinin farketmesini isteyecek kadar da ikiyüzlüyüzdür.

anlamıyorum millet, anlayamıyorum.

hasta olan ben miyim siz mi?