1. 1.
  guns n roses ın ritim gitaristi. guns n roses ın bircok baba sarkısında imzası vardır.14 years ve double talkin jive gibi inanılmaz sarkılar onun eseridir.
  3 ... jungletraveller
 2. 2.
  gerçek adı jeff isbell olan aşmış gitarist.
  1 ... slasher
 3. 3.
  14 years ve so fine adlı parçaları o seslendirmiştir.
  ... p.stranger
 4. 4.
  Sanıldığı gibi so fine la ilgisi olmayıp 14 years ve double talkin jive ı seslendirmiş gitaristtir. so fine için ise (bkz: duff mckagan)

  gnr den ayrıldıktan sonra ju ju hounds u kurup solo olarak takılmaya başlamıştır.

  ayrıca (bkz: where is izzy)
  1 ... slasher
 5. 5.
  12 temmuz 2006'da "where is izzy?" sorusuna, "istanbul, kuruçeşme arena'da" şeklinde cevap vermemize neden olan aşmış söz yazarı, besteci, ritim gitarist
  ... gunsnrosesfan
 6. 6.
  guns n' roses'a katılmadan önce uyuşturucu tacircisiydi. guns n' roses dışında kendi solo albümleri de vardır. sert bir akor icat etmiştir kendisi. nightrain parçasında kullandığı için de akorun adını nightrain koymuştur.
  1 ... ben sizofren degiliz
 7. 7.
  bu aralar velvet revolver'a vokal olarak geleceği kulislerde konuşulmaktaymış. hayırlısı olsun.
  1 ... slash
 8. 8.
  william axl rose'un memleketten (lafayette, indiana) arkadaşı, guns n'roses'dan sonra solo kariyerinde de güzel işlere imza atmış gitarist. solo kariyeri:

  izzy stradlin & the ju ju hounds-1992
  117°-1998
  ride on-1999
  river-2001
  on down the road-2002
  like a dog-2003
  miami-2007
  fire, the acoustic album-2007
  concrete-2008
  ... lucyintheskywithcrazydiamonds
 9. 9.
  sınıfın piçlerinin ödevlerini yapan, hiçbir zaman onlar gibi olmak istemeyip, takdir kazanamayandır. kendisi tam bir gizli öznedir.
  2 -1 ... kcinnikufesin
 10. 10.
  guns n roses'ın efsane ritm gitaristidir. slash ile yakaladıkları uyumu pek az solo gitarist ve ritm gitarist yakalamıştır. sweet child of mine isimli şarkının mükemmel introsunu birlikte doğaçlayarak yapmışlardır, sonradan axl rose bunu üzerine söz yazmıştır. grubun en az slash veya duff kadar büyük kaybıdır. nitekim chinese democracy albümünde de görüldüğü üzere slash ve izzy'nin iki kişi yaptıklarını yapabilmek için on gitarist falan gerekmiştir.

  edit: imlanın içine limon sıkmışız hafız.
  2 ... fenasi rinlerim