bugün

100 metreyi 7 saniyenin altında koşmaktan daha zor iş.
izmir lilere hakaret içeren başlık örneği.
samanlıkta iğne aramak kadar zor ve emek isteyen iş.
izmir fetişi olan insanların yapacagı eylem, belki de kızların cok guzel olması nedeniyle bu kentten birisiyle evlenmek istemektedir bilinmez.
sanılanın aksine çok kolaydır. izmirli kızlar orta malı değildir. sadece güzeldir.
kordondan gelen edit: (eksi oy verene) noldu sen bulamadın galiba.
izmir in güzelliği ile meşhur kızlarından biriyle beraber olamamış ezik bir bünyenin sıçması.
o kadar kolaydır ki inanamazsınız... *
ayrıca (bkz: insanları kategorize etmenin dayanılmaz hafifliği)
izmir' de çıplak denize giren kızın yüzünden ülkemiz genclerinin kime güvenip güvenemeyeceğini bilemediği (ama orada olsalardı kim bilir o kıza ne yaparlardı) forumsal baslık, ayıp ama içime oturdu, bu olaya bir sekilde laf sokmalıyım sorunsalı.
- izmir'den kız bulunmaz.
+ neden lan?
- ne bilim. yedi saniyenin altında bir sürede başlık sıçabiliyorum ben.
+ anladım. hadi git şimdi bu saatte izmir kordonda biraz yürü. güneş çarpınca beynin belki toparlanır.
- koşayım hatta...
izmirli bir kız yüz verse salyaları ağzında nikah dairesine koşacak tiplemelerin osururken sıçması.
izmirli kızları fahişe gibi gören kişinin yapamayacağı olay.

size riyad'tan birini verelim tavsiyesi ile nirvana yapacak olay ayrıca.

"türkiye standartlarının üzerinde sosyal olmayı fahişelik zannetmek" işte böyle bir şey.

(bkz: lan oğlum bi siktir git)
koca bir şehirden evlenicek kız bulmayı imkansıza yakın gösterip sonrada içinde masumiyet aranan başlık. annesi izmirli olan, bir izmirli ile evlenme planları olan yazarlara sormak lazım o masumiyeti.
gercekten zor bir hadisedir. O kadar masum, o kadar sade kızlarin bile boyle bozuk oldugu bir sehirde, yapılmasi tavsiye edilmeyen durumdur. izmirde yasayanlar bunu cok iyi bilirler.
cevap vermeye değmeyecek bir önermedir.
bu görüşü benimseyen kişiler , türkiye'nin büyük bir bölümüne küfür ettiklerini farkedemeyecek kadar şuursuzlardır.
fenotipe göre kızlara evlenilecek kız sıfatı yapıştırmak kişiyi ava giderken avlanmak deyiminin kucağına atar ki o kucaktan nasıl kalkılacağı da ayrı bir sorunsaldır.
izmirden evlenilecek kız bulmanın imkansız olduğunu idda eden yazarlar için ;

'izmir'den evlenilecek kız bulmanın zor olduğunu düşünen yazarların ailelerinden evlenilecek kız çıkmaması sorunsalı.'

saygılar.
gerizekalı başlık açan bir yazar bulmak kadar normal olduğu aşikardır.

(bkz: hadi ama)
(bkz: sen de istiyorsun) * *
hangi mantıkla, hangi zeka pırıltısıyla üretilir böyle fikirler anlamak gerçekten zor.
sağdan iki tane duyum aldım, gazetede iki haber okudum...
haa tamam izmir'in bütün kızları kaşar, evlenilmez.
bu mu lan kriter?
zaten izmirli kızlarda sırada bekliyor bu pıtırcık gelse de evlensek diye.
sen her sakallıyı baban sanıyorsan, her izmirli kızı da kaşar zannetmekte haklısın...
aferin devam et...
izmir 'li olduğu halde, kendisine eş seçerken zorlanmış ve evlenmiş bir kadını " yoksa burası izmir değil mi?" şüphesine düşürecek söz. * *
kızlarla olan samimiyeti bilgisayarının ekranından çıplak kadın resimlerine bakıp mastürbasyon yapmaktan öteye asla gidemeyen bünyeler açısından gerçekleşmesi imkansıza yakın hadise. bir kizla konusurken dili boğazına kaçan yurdum abazası izmirli bir kiza kendini beğendirecek üstüne de onu evlenmeye ikna edecek. evet, gerçekten de zor iş..
bulan ve çok mutlu olan insanların bir tarafıyla güldüğü önerme. ****
gerek güzelliği gerekse zeki olmalarıyla birlikte, ulaşılamadıkları için kıskanılan izmir kızlarıyla evlenme durumudur. her erkeğin rüyasıdır, yine her erkeğin kolay kolay ulaşamadığıdır.
(bkz: kedi erişemediği ciğere pis dermiş)*
çok zordur, çünkü kapış kapış nikah masasına götürülürler. yetişmek zordur.
beyni örümcek aglariyla örülmüs zihniyetin, bok atmak amaciyla actigi baslik. evlenilecek kiz kriterini sen mi belirliyosun diye sormazlar mi adama?

(bkz: dikkat cekmenin dayanilmaz hafifligi)
(bkz: polemik yarattim huzur buldum)
- izmir'den evlenecek kız bulunmaz. ben bulamam yani.
+ neden lan?
- baltayım ve çirkinim. o nedenden bulamam.
+ anladım.
Bursa, Ankara, Adana, Afyon, Kayseri ve bilumum vilayetimizden * evlenecek kız bulmak kadar olağan bir durumdur. Aşkın nerede gelip sizi bulacağı hiç belli olmaz.

Trajikomik Edit : Sanırım izmirli kızları kötüleyenler bu entry, de kötülemişler.
kızların özellikle başka bölgelerde yaşayan insanlara göre fazla güzel olmalarından kaynaklanan seçicilikleri sonucunda gerçekten zor olan durum. "evlenecek kız" bulmak diğer bölgelerimize göre düşüş gösterirken, "evlenilebilecek kız" miktarı ise bu cennet şehrimizde zirve yapmaktadır.bir yandan sahip olduğu çağdaş yaşam tarzı ve yüksek ahlak düzeyini korurken diğer yandan başka şehirlerle teması azaltarak şehir insanının genetik güzelliğini baki kılmak için gerekliliği tartışılamaz. zira izmir'in sadece kızları değil tüm insanları güzeldir. bu nedenle bir izmirli istanbula bile gittiğinde içi sıkılır; yolda yürürken sağa sola bakma gereği duymayan insanların çoğu izmirlidir. bakanlar ise en fazla "tipe bak" diyerek kafalarını çevirirler.