bugün

(bkz: caps or it didin t happen)
http://www.cumhuriyet.com...lise_ciplak_protesto.html

AKP döneminde gerçekleşmiştir. 1 mayısı çıplak protesto etmek Nasıl bir kafadır ya. Kadınlara gaz verip çıplak protesto ettirmişler.
kürtler yine sahnede.
Maşallah ayıp kardeşim ayıp.
Bunlar yüzünden izmirli olmaktan utanıyorum.
Vayy benim emekçi dostum vay.... Ne hale gelmiş şu memelere bak!! 1 mayısta meydanlara çıkan gerçek emekçilere resmen hakaret etmis!!!
içi boş bir protestodur ve bir işe yaramayacak; neden yapıldığından ziyade olayın fotoğraf ve videoları insanlar tarafından araştırılacaktır. Kendisine saygısı olan ve ülkemizin yapısından biraz anlayan bir insanın yapmayacağı kanaatindeyim.
görsel

1 mayıs tam olarak budur efendim mahaşallah.
çok ucuz hareketler bunlar.
Ne kadar da modern bir protesto.

Meme onun elletir bağ onun belletir.

Bekar da hamile kalır o kız kime ne?
görsel

Etrafındaki laik erkekler olmasaydı yobazlar genç kıza tecavüz ederdi.
Ne hale geldik ya. Rezilliğe bak.
Meme açmak özgürlükse özgürüz hepimizde. Al işte beni de gaza getirdiler açtım memeleri dolaşıyorum evde. Orada seni korumaya çalışan polisin protesto edilecek ne suçu var amk.
Bu ne basitliktir. işçi bayramı iscilerin çalıştığı zirtapozlarin fink attığı bir bayram olup cikti. Bu da kaniti. Hayir işçi burda ne anlatmak istemiş? Verilen mesaji alan var mi? Gencliginize emekciliginize tukureyim.
He unutulmus edit: şimdi orada memesini açan kiza orospu deyince suç olacak dimi. E ama abi göte göt denir diye de birşey var.
Izmir de mi olmuş? izmir de nasıl olur ya böyle birşey hayret doğrusu...
izmirimize yakışandır efendim, şaşırmamak elzemdir.
görsel
şöyle bir fotoğraf da var aynı zamanda, soyunan salt kadınlar değil, direkt kadınlara laf atanlara mütabık paylaşıyorum. haklı ya da haksız orası işin başka boyutu.
Bir bomba patlasa Polisin ihmali var derler ama kendi güvenliği için yapılan aramaya bile ergence tepki gösteren bir millet işte bu millet.
anarşik bir protestodur.

(bkz: kızlı erkekli soyunma eylemi)
(bkz: izmir 1 mayıs gösterilerindeki meme şov)
Şu resimdeki çıplak hanım kızlarımızın iktidarsızlığı istediklerine şahit olmam ile beni derin düşüncelere sevk etmiştir,

görsel
protestoları karıştıran gençlerin protestosu. Femen protestolarıyla 1 mayıs alakasız.

yalnız değinmeden olmaz. Ahlaki olarak eleştirenler çocuk siken, akraba siken tipler. Meme açmak ahlaksızlık bunlara göre. Meme çocuk emzirmek içindir. Memeye bakıp cinsellik düşünenler ahlaksızdır.
protestonun içeriği farklı olsa bile amaçtan saptırmaz. sakarya da kuran okuyarak kutlayan var 1 mayısı veya meydanlarda coplanarak kutlayan da var ve bu da bir tercihtir.

ancak çıplaklık görünce höyküren yobazlara dert olmuştur. ayrıca kadın memesini sansürleyip erkek memesini sansürlememek de cumhuriyet gazetesinin ataerkil ve yobaz etkisinde kaldığını gösterir.

sonuçta cinsel eşitlik varsa erkeğin soyunması da ahlaka aykırı olması lazım.

ülkeyi aşan bir eylemdir bu doğru ama bu yönde ifade ediyorsa kendilerini buna kimse bir şey diyemez.
herkes bi şekilde abartarak kendine prim yapmaya çalışıyo.

git danset, içki iç,şarkı söyle, kutla işte...almanyada öyle yapıyolar, dinli dinsiz hepsi. dinli dinliyle oturuyo, dinsiz dinsizle oturuyo, dansediyo sarhoş oluyo, gitar çalıyo, punklar çok güzel koro yapıyolar.

bitiyo gidiyo...ne gerek var böyle şeyler yapmaya.

konuları anormalliğe diil, normalliğe yaklaştırmak lazım. güüzel güzel kutla işte 1 mayıs ı.

herkese işçi bayramı kutlu olsun, dersin, anlayan üstüne alınır, sağol der, anlamayan bişey demez, ki o da o.k.

almanya´nın nüfusu türkiye´den fazla, almanya türkiye´nin yarısı kadar bile yok, yani herkes götgöte yaşıyo burada, ama gene de böyle konularda kimsenin burnu kanamıyo kardeşim.

birbirinize gıcık gidiyosunuz, aşırıya kaçıyosunuz- sağı da solu da öyle anasını satiim.

ondan sonra da kan gövdeyi götürüyo.
hala şu görüntüleri savunabilecek kadar ahlaksızlar var. yuh amk. biride memeye bakıp cinsellik düşünen ahlaksızdır demiş. ya ne düşünecektik memeye bakıp piyasa notlarını düşünecek halimiz yok ya.
Bir amaç bu denli saptırılabilir.