bugün

entry'ler (163)

tayyip e yağ çekerek şampiyon olan takım

Yaaa mallikta rekor kirdiniz mina koduklarim! Onu da mi tayyip bagladin geri zekali! Fenerbahce eliyle verdi şampiyonluğu eliyle ama senin gibi götüyle izleyen mallar goremez bunu! Anani sikseler tayyipe baglayacaksiniz bee! En sonunda soyletiniz gotler!!! Dedirten başlık...

mutlu bana birsey oluyo mutlu

Aşırı derecede sevilmemeye kendi sebep olmuş yazar!

osmanlı torunuyum diyen mal

"Sen gibi onun bunun çocuğuyum" demesinden evladir!

osmanlı torunu değil türk torunuyuz

Saçma sapan başlık açıp demagoji yapmayan çalışan yazar beyanı!
He he tabi tabi...

ölen türk askerlerine üzülmüyorum

Sen üzülmesen bile, üzülen milyonlarca hatta milyarlarca insan var! Asıl soru sen olsen kim üzülür?

Ben? Ölünü si..kerim senin ölünü!!!

meral akşenerin alacağı oy

3 un 1 i! Yani oyların üçte birini alır...

ahmet davutoğlu

"istifa etmeyince got laleri ne hale gelecek" diye düşündüğüm şahsiyet...

ben orospu çocuğuyum demenin farklı yolları

Ben chpli gibi görünen bir hdpliyim veya Ben chp li görünen bir fetocuyum...
Lan ne çok or...pu varmış ne çocuk doğurmuş ya!

ateistlerin faydaları

Kicta çıkan kıl kadardır...

ilkokul mezunu akplilerin ülke geleceğine etkisi

Yaralı askeri tedavi etmeyen doktordan, demokrasiden anlamayan sosyalistten, vatan haini okumuş piclerden daha hayırlı oldukları kesin" dedirten başlık...

Her zamanki gibi gözüyle değil gotuyle okuyan biri çıktı yine... Ey kara cahil okuyanlara vatan haini demiyorum! Okumuş olduğu halde vatan hainliği yapanları kastediyorum ama kabahat bende senin bunu idrak edemeyecek kadar mal olduğunu unutmuşum... Duzeltiyorum; okuyup da vatan hainliği yapan piclerden iyidir!!!

chp nin cizre raporu

Yan yana gelmiş bir sürü boş ve gereksiz kelime yığını!

boş insan uğraşları

Chp gençlik kolları, hdp genç teroristler kolları vs vs..

recep tayyip erdoğan öncesi türkiye

Himm hatirlamak güç değil, havada uçuşan yazar kasalar, anayasalar, basın toplantısı yapan paşalar, başbakana pijamayla hoş geldin diyen medya patronları, başbakana ana avrat soven genelkurmay başkanları, türban yüzünden okul önlerinde dövülenk kızlar, amerika ya silah ve mühimmat için yalvaran savunma bakanları... Ahh ne güzel günlerdi onlar yaa hatırlayınca gözlerim doldu:) ..mina koduğumun malları!

Eksilemezseniz ahım kalır gotler!

ak gençlik

"Devrimcilik" adı altında faşistlik, "sosyalistlik" adı altında da hainlik yapan güruhdan daha hayırlı topluluktur!!!

Eksileyin tabi ..mina koduklarimin... Ne oldu bazılarımızın onlari sevdiğini bilmek hoşunuza gitmedi dimi?? sizin gibi demirtas yalamasi, sahte sosyalistlere inat desteklemeye devam edicez lan!!

tayyip ölünce nereye gömecekler

"Dön arkani münasip bir yer gösteriyim" demekten kendini alikoyamiyor insan!!!

yaralı güvenlik güçlerine bakmayan 3 doktor

Öyle doktorun ...mina koyiyim!!! Dedirttiler!!

saçma sapan başlık açıp kendini yazar zannedenler

Genelde çocukluktan kalma bastırılmış cinsel dürtüler yüzünden; açtıkları başlıklar sapikliktan öte hayasizca olur ama bazen de sırf muhalefet olsun diye asaglik ve mesnetsiz iddalara sarılıp, komik derecede saçma başlık açan tiplerdir... Size soyelyecek birşey bulamıyorump pardon bir tane var;adresiniz ama tabiatınızı ..kiyim!

kürdistanın kurulmasını isteyen türkler

Ak partiyi devirmek için seytanla bile işbirliği yapabilecek tiplerin farklı versiyonudur... ibneligin para veya ırk ile alakalı olmadığının bariz kanıtıdır bu arkadaşlar!

cihangir solcularının ortak özellikleri

Fanfinfonm marka telefon kullanıp, sosyalizm adı altında faşistlik yapmaları... Papucumun sosyalistleri!

her eyleme katilan sosyalist cakmalari

Gerçek sosyalistlerin kemiklerini sizlatan hormonu fazla ergen faaliyeti...