bugün

tum hızla hazırlıkların tamamlanacagı ve mukemmeliyet seviyesine ulaştırılmaya çalışılacağı zirvedir. ufak tefek aksaklıklar yaşansada ne olursa olsun bu adam söz verdiği gün söz verdiği yerde olacaktır. bazı arkadaşların bu konuda çekinceleri varmış.
gelecek insanlarla tam bir tartışma, özgürlük platformu olacak eğlenceli sohbetlerin yanında, ciddi sohbelerin de yapılacağı zirve olacak zirve.
ne kadar gelmek istesem de olası yaş sınırı ve çekingenlikten dolayı katılamayacağım zirvedir.
izmir'de olursam katılacağım zirvedir.
böyle güzel insanlarla bir arada bulunmak adına gelmek adına çaba göstereceğim zirvedir.
sardunya's da masa masa dolaşıp uludağsözlük yazarımısınız diye soracağım zirve. kimseyi tanımıyorum, bakalım nasıl olacak zirvesi.
kaçıranlara kabus gelenlere güzel rüyaların sebebi olacak mistik zirvedir...
son günlerini yaşadığımız zirvenin düzenleyicileri * bugün akşam 7 gibi ortalıkta dolaşıp kapı kapı alternatif yerler arayacaklarıdr. güzel bir şeyler yapmak için çalışıyoruz efendim.
Katılamayacağım fakat ukte listeme eklediğim ve içlenmemi sağlayan zirve *
Bir dahaki zirvede banko eleman olarak liste başında adımı görmekten onur duyarım efenim. izmirliler buluşur da kötü mü olur? Gani gani muhabbet, ardı arkası kesilmeyen kahkahalar... Bir de birileri ufaktan bir nevi şahsına münhasir vardı gelemedi ama herkese selamı var derse, kalben orda olacağım muhabbettir.
zirve gazikadınlar sokağı sardunya's dadır. lütfen sardunya ile karıştırmayınız. zirve 13:00 da başlayacak

sonra devam edecek gidebildiği yere kadar. yemek için burger king düşünüldü ama eğer topluca bir yer

istenirse boynumuz kıldan incedir. fikirlerinizi orada beyan edebilirsiniz. çok yer değişebileceği için başka

zamanlarda katılmak isteyen yazarların ulaşması için tel:05462565543 *
haftasonu izmir'e mi dönsem şeklinde soru işaretlerine neden olan zirve. *
lanet olsun ayda yilda bi sosyal faaliyet yapacaz dedik onada memlekette oldugumuzdan dolayi gidilemeyecek zirvedir. *
cumartesiyken pazara alinmasi icin ricada bulunmustum ve organizatorler kirmayip pazara almislardi zirveyi. zirveye katilmak icin heyecanlanan bunye maalesef bu pazarda calisacagini duyup yikilmistir. yurt disindan misafir* agirladigimizdan dolayi calisacagim ve ne yazik ki katilamayacagim zirvedir. gelebilmem icin elinden geleni yapanlara tesekkur eder ve hepsinden ozur dilerim.
satışlara maruz kalan ve açıkçası bizleri çok üzmeye başlayan zirvedir. neyse amaaan az olsun tam olsun zirvesidir.
top olmamak için sınavdan çıkıp koşa koşa geleceğim zirvedir... zira artık güzel insanlarla tanışma zamanıdır... ilk katılacağım zirve olması nedeniyle yeri ayrıdır... inşallah güzel bir zirve olcaktır... tır... tır... tır...
izmir de sıcaklar başka olur zirvesidir.
yarın kıyamet kopsa da butun ınsanlar sıcaktan olse de cennet cehennem kapısında

oturup dertleşsek bile iptal olması imkansız olan zirvedir. gelmeyenlere fazla

üzülmemeleri gerektiğini insanlık hali olduğundan mütevellit geçer geçer

demekle yetiniyorum.
özrümü sunarak katılamayacağım zirvedir. herkese iyi eğlenceler dilerim.
hakkında bu kadar entry girilince öldüğünü zannettiğim zirvedir.*
içten içe gelmeyi planladığım fakat bütüm var gelemem zirvesi. *
eğer kapalı bir mekana gitmezlerse katılımcıların beyninin süblimleşeceği zirvedir.

(bkz: izmir de sıcaklık gölgede 40 derece zirvesi)
efendim yeterince kapalı bir mekandadır zirvemiz. herkes korkmadan gelebilir.
izmir de yazlar başka olur zirvesi gazileri olma ihtimalimizin bulunduğu zirvedir, güneş bir ejderha misali ateşini püskürüyorken biz zirve yapacağız vay anasını...*
ankara il sınırından çıkıp kendimi izmire atmamla bana "artık sol framede görüp içim yanmayacak izmir hasretiyle" dedirten zirvedir.
ecnebi memleketinde olduğum için katılamayacağım zirve. türkiye'de olsaydım otostopla da olsa * mutlak katılırdım.