bugün

sorsan en medeni en uygar en laikçi biziz derler.
evlenip mutlu mesut yuvaları olur hayırlısıyla.
Insan demeye utaniyorum bunu yapana. Insan olamaz cunku.
gezici zihniyetin henüz yapılmamış yorumları kendi kendilerine kurup yine kendilerinin mahallede kavga eden çingene ağzıyla cevap yetiştirmeye çalıştığı çirkin olaydır.
muhafazakar bilinen bir yerde yaşandığında hemen salyalarını akıtarak hebele hübele vızırt diye mal bulmuş mağribi gibi olayı siyaset ve inanca çok net bağlayan insanımsı tipler, konu kendilerine dokununca, hadisenin kişiselliğinden, genelleme yapılmaması gereğinden, ayrımcılığın kötülüğünden bıdı da bıdı...
o halde ben kendilerine kendi lisanlarından yorumsuz olarak özetleyeyim: cehaşpe nin kalesi olan çağdaş izmir'de yaşanmış iğrenç, kan dondurucu, buz dağının sadece görünen yüzünden basına yansımış olan sapık canavarlıktır.
konya'da olsa kıyamet kopmuştu.

böyle de iki yüzlü orospu çocukları var bu ülkede işte. yoksa bu kahpe döllerinin tecavüz felan umrunda değil.
Mide bulandıran iğrenç bir olay.
olayın laiklikle ne ilgisi var, eğitim her yerde aynı, devlet her yerde aynı değil mi? öncesinde ailesi nasıl görmemiş farketmemiş, yani çocuklarını hiç bi izleyip kontrol etmiyorlar? doğacak çocuğun psikolojisini hiç düşünemiyorum. büyük ihtimal yıllarca annesini ablası sanarak büyüyecek.
ulan bu sütçü mesleğinde bir iş var ama dur bakalım çözecem.
kesin kuran kursunda falan tecavüze uğramıştır diye düşündüren başlık.

edit: öyle hiç eksi oylamayın, böyle bir ülke realitesi var ve siz yarattınız. sapıkların anüsünü burnunuza oturtup duruyorsunuz hala.
Yalnız izmir e bok atanlar bilsin. Kiraz akp çoğunluğa sahip. Keza belediyede akp nin.
Profilim de olan tüm küfürlü yazıları tekrar yazmayayım.. girip baksınlar.
Pedofili orospu çocuğu. Kız daha 13 yaşında, neyin ne olduğunu bilmiyor. Kesin o kandirmistir evleneceğiz evlenince şu bu olacak bilmem ne. Ya 28 yasındasın sen, kız kardeşinden kücüktür bu kız be.
izmir´i alamadıkları için kuduranların karalama malzemesi bulduklarını sandıkları başlık.

eğer bunu karalama malzemesi olarak kullanacaksak, "bi kereden bişey olmaz" diyip 45 çocuğa - erkek çocuğuna- tecavüz edenleri, onları destekleyenleri de karalayalım, ve onları bulundukları yerlerden hep birlikte indirelim.

var mısınız?