bugün

kötü k*rtler zıvanadan çıkmışken, herhalde onlarla iletişime geçebilecek, onların derdinden anlayabilecek, konuşabilecek kişiler iyi k*rtlerden başkası olamaz.

yok mu?
Sosyal medya hesaplarına baktığımda onların çok az kaldığını gördüm.
Heryerdeler de bi bizim ırkçı gardaşlarımıza denk gelmiyo nedense.
dağa çıkmak yerine vatanını savunmak için askerde!
Allah askerlerimize zeval vermesin.
Malatya'da. ordaki kürtler kendini türk olarak görür ve çocuk doğurma oranları da düşüktür.
Malatya ve Elazığ ın kürtleri iyidir bence.

Diğerlerine de kötü diyemeyiz ama bu bölgedeki kürtler, daha doğudakilerden çok farklı.
Başta Adıyaman net,
Muş (merkez, Hasköy, korkut),
Bingöl,
Bitlis,
Ağrı tutak,
Van..

5 sene yaşadım. Ayrılalı 5 sene oldu.
Şuraların insanı hala arar sorar, hala her fırsatta uğrar yanıma. Akademisyeni dahi. Borcum olsa, borcu varken çıkarır bana verir. Öyle iyiler.

Malatya ve Elazığ Kürtleri azınlık olmakla birlikte, artık onlar da bizden. Bizim gibiler.
her yerde, bütün iyiler gibi, yeter ki farkına varalım.
Şanlı Urfa ve Elazığ.
malatya. malatya türk ağırlıklı bir şehir olmasına rağmen kürtler de nüfus bazında önemli bir oran tutarlar. malatya'nın kürtleri türkleşmiştir. kimin türk kimin kürt olduğunu büyük ihtimalle anlayamazsınız.
görsel
“Bana ‘Arap mısınız, kısmen mi Türk’sünüz‘ diye sorarak saygısızlık yaptılar. BBC’ye söyledim, Arapça konuşmuyorum, Kürtçe konuşmuyorum, ben Türküm.

Mardin’de doğmuşsam, Cizre’de de doğmuşsam, Kars’ta da doğmuşsam ben Türküm.”

- Aziz Sancar
Hepsini kurşuna dizerdim.
iyi kürtler güzel kıslarla birlikteler...

görsel
Bizim baran travesti oldu.cok iyi çocuktu, çok çekti en sonunda kestirdi kurtuldu. 13 cumurbaşkanı Kılıçdaroğlu.