bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  güney afrika milli takımının kalecisidir.meksika maçından sonra vermiş olduğu demeçte;taraftarlarının takımlarına daha fazla destek vermesi gerektiğini söylemiştir.bu nedenle daha çok vuvuzela istemiştir taraftarından.

  e ben senin kafana sıçayım ama khune..
  4 ... lancashire
 2. 2.
  kaizer chiefs ve güney afrika milli takımı kalecisi. 11 haziran 2010 güney afrika meksika maçı'nda yaptığı güzel kurtarışlarla dikkat çekmişti. ama maç sonrası yaptığı açıklamalar insanı deli edecek cinsten. taraftarların daha fazla vuvuzela çalması gerektiğini falan söylemiş. biz televizyonda kafayı yedik o sesten, o ise sahada olmasına rağmen az destekten şikayet ediyor. delirmiş olmalı bu adam.
  1 ... tearsofcold
 3. 3.
  topu oyuna hızlı sokması en önemli özelliği. meksika maçında mphela'nın koşu yoluna müthiş toplar atmışlığı vardı. yine de kingston, shorumnu, suleymanou gibi nedenlerle afrikalı kalecilere soğuk bakıyorum. vincent enyeama'ya da, idris kameni'ye de, itumeleng khune'ye de.
  1 ... kemalturna
 4. 4.
  (bkz: 16 haziran 2010 güney afrika uruguay maçı)nda hakem müsfettesi (bkz: massimo busacca) tarafından oyundan atıldıktan sonra ağlamış kaleci.
  ... beyaz nouma