bugün

Komitelerde sordum, sözlülerde sordum, tus'ta sordum.
Ama, istifa etsem beni yine sever misin diye soramadım.
2013 yılının Zafer Bayramında yaptığımdır. istifa etmeden önce eğer sonrasını planlamadıysanız, düşünmezseniz çok değil bir kaç güne aklınız başınıza gelir.
Temmuz - ağustos aylarında yapmayı planladığım hak. Yine de büyük konuşmayayım sadece aklımda böyle bir fikir oluştu işin gidişatına ve huzuruma göre devam ederim veya yolumu ayırırım.
birazdan yapacağım şey. kararı bile huzur veriyor.
Zorunda bırakılmışsan koca bir hayal kırıklığı. Kendi rızanla istifa ediyorsan keyfine doyulmayacak bir haz. 15 yıldır emek verdiğim görevimi duyduğum kırgınlıklar beticesinde kendi rızamla sonlandırırken yadığım o mektup bence bugüne dek yazdığım en hırs ve haz dolu mektuptu.
bir tercihtir.
insan hayattan da istifa edebilir, en doğal hakkıdır.
şahsiyet meselesine dönüşen şeylerde edilen. kaçarı yok.
bigbang bence başarılı oldu. istifaya gerek yok, hatta terfi etmeli.
cnn den son dakika haberidir.
adaylık sürecim açıklandığı an istifa edeceğim. Adaylığım resmen açıklandığında ben dilekçemi vermiş olacağım.

Binali Yıldırım.
(bkz: dursun özbek)
şu şurda kalsın o günü de göreceğiz inş.
En son 52 gun once entry girilmis bu basliga.

Bakin takiminiz kotu gitse hoca istifa dersiniz , yonetim istifa dersiniz daha 2 maglubiyette.

Ulan allahsizlar ulkede her hafta bomba patliyor her gun sehit veriliyor maglubiyet ustune maglubiyet aliyoruz niye kimse yonetim istifa diyemiyor olum.

Takimina geldi mi istifa isteyen topluluk mevzu vatan oldugunda niye istifa istemiyor amina koyim bana anlatin bunu ya.
Türk devlet adamlarının kitabında yazmayan kelime.
kendi ailesindeki ölü sayısıdır.
istifa etmek, hatadan kendine pay biçmek şeref işidir. bunlar bırak istifayı, kendilerini haklı bile çıkartmaya çalışıyorlar milletin gözünün içine baka baka. rantçılık, paragözcülük, hile hurda, din sömürüsü, adilik hepsi bir iktidarda vücut bulunca şereften bahsetmek mümkün değil. ne istifasından bahsediyorsunuz.

çocuklara tecavüz ediyorlar. hangi biri engel olmaya çalışıyor. bir kereden bir şey olmaz diyen biatçı aile bakanı mı. istifa eder mi pekiyi. şeref lazım şeref.
türkiyede ülkenin yarısı ölürse bi düşünürler yoksa 5 bin on bin yetmez bizimkilere.
On yüz bin ölü gerekli galiba, yüzsüzlüğün bu kadarına da oha denir yani.
80 milyonun hepsi diyecem ama yine de istifa etmeyip kendi aralarında.bir devlet kurarlar eminim bakanlar kurulu!
bizim ülkemiz için mevcut iktidarda geçerli olmayacaktır.
istifa, tek taraflı bir irade beyanıdır.
Kabule bağlı değildir.

Yapmakta olduğu iş veya göevii, hiç bir mazeret göstermeksizin beceremediğini bildiren, onurlu özür dilemeye istifa denir.
bir işten kendi istediğinle ayrılmak.

bu gün insan kaynakları müdiresi ve müdür ile hararetli geçen bir konuşma esnasında kafamın içinde birşeyler patlayacak gibi hissettim,damarlarımda akan kanın hızı o kadar arttı ki yemin ederim bir an hiç normale dönmeyecek sandım,en sonunda ağzımı açmayı başardım ve o andan sonra sadece ben konuştum, neler söylediğim hakkında hala tam birşeyler hatırlamıyorum,son olarak çıktım odadan istifamı yazdım.
sorumluluk bilinci olanın yapması gerekendir. size bir şeyler emanet ve onu kollayamıyorsanız o halde o makamda olmanız bilinçli olarak kollayamadıklarınızı riske atmanızdır.

akp bu ülkeyi artık savaş alanına çevirmiştir, hem öyle ölenler bu ülkenin vatandaşı bile değil. turist, bu insanlar senin misafirin.

biri gelip sizin evinizde ölse sizin evinize kim daha gelir?

bunun turizme etkisini düşünmek bile korkutucu.

şimdi bizim insanlarımızda başka ülkelere gidiyor, orada ölseler gidip yaa ama sizin hiç suçunuz yok. terörsitler saldırı yapmasaydı mı diyeceksiniz yoksa bizim insanımızı kollayamadılar, orada nasıl bir güvenlik var mı diyeceksiniz?

istifa gereklidir.
türk siyasetinde ender görülen durumdur.
bir defa yaptigim, tatmini buyuk eylem.

arkasinda da orospu cocuklugu yapan mudurun ayagini kaydirdim. isinden ettim.