bugün

dayı bu defa taşağı kıllıya çattı rezil oluyor.
hepsi değil fakat bazı taksiciler arabaya sadece turist ve arapları alıyor. Bunların meslekten men edilmesi lazım. Show tv bununla ilgili haber bile yapmıştı.
"Armudun iyisini ayılar yer " atasözünü hatırlatıyor. Bu tip adamların başkan olduğunu görünce. Bütün rant böyle tiplerin elinde.
Şu taksicilere had bildiren başkana ölene kadar oy verecek insanlar tanıyorum.
tevfik göksu nun bir akrabası falan olabilir. aksu-göksu hedef şaşırtmak için soy isim değiştirmişlerdir. model söylemler irrite etme kapasiteleri falan aynı.
Yüzüne bakınca olumlu hiçbir şey düşünmenin mümkün olmadığı bir zat. Benim bakınca gördüklerim;

Köylü kurnazlığı,
Riyakarlık,
Menfaatçilik,
Bana dokunmayan yılan 1000 yıl yaşasıncılık vs.
tam bir toraman.
Kendi keseleri dışında düşündükleri bir şey yok,istanbul halkına bunlar kadar zulüm uygulayan yok.Umarım Ekrem başkan şu ukome denen garabeti al aşağı edip bunların ekmeklerini elinden alır aç kalırlar.
(bkz: orospu çocuğu taksici)
bu adam taksi sorunu çözülmesin, plaka sahibi zenginlerin ufacık bir zararı olmasın diye hunharca çırpınıyor. tipi de hiç güven vermiyor.

ulan bıktık artık şu taksi sorunundan, ne baş belası çıktınız ya...

https://www.mynet.com/ist...-tasiyacagiz-110107076047
Bu herifi görünce midem bulanıyor. Malum partinin et kemik hali şımarık cahil iktidar yalaması.
paris londra ve new york 'da taksi ücreti buranın -10 katı diyen adam.

heeey adam bana bak ;
1. orada taksiciler müşterilerini dövmüyor, arabadan atmıyor ve müşyeri seçmiyorlar. sen önce olması gereken şu taksici ahlakını bir yerleştir bakalım.
2. onların geliri ile bizim gelirimiz bir mi ?