bugün

Bir kaç gün arabamı havaalanında bırakmak zorunda kaldım. Otopark indiriminden yararlandım.
yarı yarıya düşmüş fiyatlar inşallah daha da uzatırlar.
En çok uçuş gerçekleştirilen 3. havalimanı olduğunu duydum. güzel bir haber bizim için tebrikler.
otoparklarının kasım ayı boyunca yüzde 50 indirimli olacağı havaalanıdır. arabasıyla havaalanına giden benim için bu haber gözlerimden kalp çıkmasına neden olmuştur.
Havaalanı içerisinde yemek yersenız gelen hesap her zaman anılarınızda yer alacaktır.
bir takım islamcı tayfayı zengin etmekten başka, çevresine yapılacak yeni şehirleşme ile inşaat sektöründeki parazitleri zengin etmeye yarayan hizmettir.
13 Temmuz tarihli yolculuğumda sinirlerime tavan yaptiran havalimanıdır.
Yük tasima arabaları 10 lira karşılığında kullanilir.paşa paşa 10 lira ödenir.adinin depozitolu olduguna inanmayın.yükümü eksi iki de bulunan garaja götürdüm. Arabayı verip para iadesi almak istedim bir üst kata çıkın dediler. inat ettim çıktım ödeme yapacak makina bozuk.( Geçen seferde bozuktu) daha bir üst kata çıkin orda makina var dediler. Küfür ederek arabayı bırakıp paramı alamadığım havalimanıdır.
Hırsızlık anca bu kadar olur.
konum olarak istanbul'la alakası olmayan havalimanı.
skytrax tarafından düzenlenen 2021 world airport awards kapsamında, 102. sıradan 17. sıraya yükselerek, dünyanın en gelişmiş havalimanı ödülünü alan havalimanı.
HANi ŞU Ters rüzgarların esip de uçakları düşürdüğü, kuşların göç yollarını bozan, iç ve dış gavuru kahreden, birkaç ay önce' de dünyanın en iyi havalimanları arasında süper derece alan, gezide ücreti karşılığında bir itoğluitin çıkıp yapılmayacak dediği, iSTANBUL HAVALiMANI Var' ya Yılın 8'aylık verilerine göre Avrupa'da en yoğun havalimanları sıralamasında 20 milyon 972 bin 497 yolcuya hizmet vererek
Birinci oldu, karşı çıkan satılmış dâhili şerefsizlerimize önemle duyurulur.
Şu anda bir duyum olarak Katarlılar'a satılacağı yönünde dedikodular bulunan havalimanıdır. %51 hissesini satmayı döşünüyorlarmış. Bilindiği gibi bu yakınlarda 4’lü ortaklık yapısından (kalyon, cengiz, mapa ve limak) limak ve mapa çıkmışlardı. Şimdi de arazisinde projesinde de olan avm ve yeni bir iç hatlar terminali için kaynak arıyorlarmış. Bakmayın siz mışlı mişli konuştuğuma: imza aşamasında oldukları gerçeği yakın zamanda ortaya çıkacaktır zati. Bu zihniyet ne yaparsa yapsın, bizim için değil zenginlere çalışıyor. Hem uçuş garantili bir yer yapıp hem de sattıkça satıyor. Parayı devlet bütçesi ve bankalarından veriyor. Tayyipistler de "bizden çıkmıyor" diye seviniyor. Sanırsın bu devlete vergiyi katarlılar veriyor ve bankalar da alaman bankası. Öyle değil mi kerhanacı? Mikrofonlarımızı alamanya'ya uzatıyoruz efem. Söz sizde.
terminaldeki çoğu dükkan ve işletme, yandaş olan eşe dosta dağıtılmış durumda. Ne olmasını bekliyordun, vatandaşa hayırlı iş mi yapacaklar sanıyordun yoksa? Dükkanlardaki fiyatlar da normal fiyatların neredeyse 4 katı. Kim nerden vurursa artık. Allah düşürmesin!

edit: imla
bir su 31 TL.
Büyük boy bir pizza 540 TL.
kutu meşrubat 63.50.
Peynirli ve domatesli sandviç 110,
Dürüm ise 160 TL...

https://onedio.com/haber/...utkunuz-tutulacak-1080162
Yanınıza sandviç alıp havalimanında yiyebilirsiniz. Bu paraları vermeye gerek yok.
istanbul ile alakası olmayan havalimanı.
görsel
görsel
devasalığın itibar gördüğü memleketimizde elbette layığından fazla övülecek bir havalimanıdır. ama konumu itibariyle istanbul'un herhangi bir yerine son derece uzak ve içi devasa olduğu için bir yerden bir başka yere gitmenin on beş dakikadan az sürmediği bir havalimanıdır. atatürk havalimanını buna tercih ederdim.
yeni metroyla geliyorum yanına. bir bakayım nasıl bir yer?
gidiyordum ama hem otobüsü kaçırmışım hem de 1.30 saatten fazla sürüyormuş o yüzden mecidiyeköy'den rami'ye gidiyorum.
içinde beyin okuyucu sensörler olabilen istanbul havalimanı.
yoldayım geleceğim inşallah.
görsel

görsel

bugün gittim. güzel ama abartılacak kadar da büyük değilmiş. ulaşımı da bayağı zor. kağıthane'den metroyla gittim. iki katlı bir yer. pegasus'u da göremedim. giriş katın altında otobüsler kalkıyormuş. yani yeni ama normal bir havalimanı.
ismi haricinde istanbul ile pek alakası olmayan, şehir merkezine uzak havalimanı.
UEFA Şampiyonlar Ligi finali nedeniyle dün 1.594 iniş-kalkış ile tüm zamanların hava trafik rekorunu kırdı.
Devlete olan borçlarını erken ödesinler o zaman.

görsel