bugün

bir arkadaşımın istemiyaki diye telaffuz ettiği parfüm.
çok ünlü ve çok pahalı bir parfümdür. kokusu da şöhreti kadar büyük ve etkileyicidir. orijinal şişesi de çok klastır. tamamıyla hoş bir ürün. tavsiye edilir canlar.
dolmuşta, otobüste, metroda bayanların yanıma oturma nedeni. abi bir gün kızın biri sordu yahu parfümünüzün adı ne diye. tabi bir de benim cazibem var, sadece kokuya gelmiyorlar.
en güzel kokular listesinde, kesinlikle ilk 5 e girecek ve hep orada kalacak parfüm markasaıdır.
kokusu da şişesi de pek bi güzel olan parfüm markası.
Erkekiçin olanı gerçekten sağlam bir kokudur. Ama her tene uymaz. Bende mok gibi kokarken kardeşimde mükemmel kokar. Ama yinede bırakamam. Hele o açılıştaki kokusu yok mu? Birde kenzo pour homme'den sonra en fazla sahtesi olan parfümdur. Pisti olmayin.
çok güzel parfüm ancak herkesin kullanmasından korkuyorum.
10 yıldır tüm serilerini kullandığım parfüm.

bağımlılık yaratır.
(bkz: issey miyake l eau d issey) yıllardır kullandığım bir koku. yaz günleri için idealdir. kışın pek gitmez. kış için aynı modelli sport versiyonu denenebilir.
az kişinin bildiği, kokuları yaz için ideal parfümdür.
japon modacı.

parfümleri oldukça başarılı, l'eau d'issey parfümü efsanedir.
hayatimda kokladigim en iyi sey.
offf fena kokudur kendileri. üstten gitmeyen kokudur. yastıkta kalması en hos olanıdır.
Olmuyor hic biri onun yerini tutmuyor (cacharel noa bile) en kisa zamanda para biriktirip alicam kendisini. Orjinal 100ml 360tl'nin ustunde nasil bir fiyattir bu!
eski kız arkadaşımın yoğun ısrarı üzerine kullandığım kokudur. çakması bile harika kokar. orijinali ise çok pahalı olmasından ötürü pek alınası bir ürün değildir. eğer tester olarak görürseniz üzerinize boca etmenizi öneririm.
bi kutusunu kullandım kulladnığıma pişman oldum, kolonyadan hallice vallahi bak.
Vay arkadaş! Bu parfüme kolonya gibi diyen de gördüm ya artık insan evladına inancım sıfırlandı. Olm parfüm tanrıları çarpar yav o nasıl yorum? Çok çok tenine uymamıştır. Her parfüm her tene olmaz malum.

Ha bi de yaz kokusudur tabi. Kışın kullanıldığında belki biraz ağır kaçabilir. Ama her halükarda kokular arasında efsane bir yeri vardır. Özellikle koku otoriteleri pek bir tutarlar bu parfümü.

Yaz kokum.
bugün 84 yaşında vefat etmiş ünlü modacı.
Kullanın;

görsel